czas

Która sportowa kamera będzie właściwa dla biegacza?

  • Posted on: 14 April 2018
  • By: addmean
Waga
Author: Marcel Oosterwijk
Source: http://www.flickr.com
Dobra kamera sportowa musi być zaprojektowana w taki sposób, aby radowała osobę użytkującą ze świetnej jakości zdjęć, wideo w wysokiej rozdzielczości oraz mobilności.


Chęć utrwalania dokonań sportowych jest tak silna, iż wytwórcy już dawno dojrzeli w tym biznes i prześcigają się w odkrywczych podejściach.

Do jakich celów używane są drony na świecie? Czego na ten temat jeszcze musimy się dowiedzieć?

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
dron
Author: Dansk Drone Kompagni ApS
Source: http://www.flickr.com
O dronach pewnie słyszał już niemal każdy. Jest o nich dosyć głośno ostatnimi czasy. Nie tylko w naszym kraju, lecz również na świecie. Są używane do coraz większej ilości zadań. Wdarły się na rynki światowe przebojem i od tego czasu święcą tryumfy. Przyszłość jak też plany na wykorzystanie tych urządzeń są wielkie i na pewno jeszcze usłyszymy o nich wiele razy. Zatem gdzie można je zobaczyć i do jakich celów się ich używa?

Obiektywy, dzięki jakim każda fotografia może się stać dziełem sztuki

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
Wentylatory QFan
Author: silentworks
Source: silentworks
Obecnie wiele osób zajmuje się fotografowaniem. Część robi to w ramach pracy zawodowej, część amatorsko. Ogólnie jednak można z pewnością stwierdzić, iż profesjonalnych fotografii jest znacznie więcej, że coraz lepiej wiemy, w jaki sposób je kadrować i obrabiać.


Robienie fotografii to hobby wielu z nas.

Masz zniszczony sprzęt firmy Panasonic? Natychmiast udaj się do serwisu!

  • Posted on: 18 August 2017
  • By: addmean
komputer panasonic
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Sprzęty elektryczne są współcześnie bazą działania wielu osób. W każdym domu jest przecież podstawowy asortyment kuchenny, telewizor czy inne urządzenia zapewniające nam zabawę. Znaczące więc jest dla nas, żeby taki osprzęt działał funkcjonalnie przez długi czas, ponieważ jego zakup wiąże się na ogół ze sporym kosztem. Niestety takie narzędzia nie są ponadczasowe i po pewnym okresie bardzo się psują. Wówczas najlepszym wyjściem jest zmiana na nowy zwłaszcza, że w ich produkcji wykorzystuje się coraz nowsze techniki. W takiej sytuacji wskazane jest aby wybrać się do serwisu, by sprawdzić stan sprzętu i zorientować się, czy jego reperacja jest zupełnie niemożliwa.