zakupy

Czy przy użyciu karty zbliżeniowej transakcja może być wykonana nieco szybciej?

 • Posted on: 25 January 2022
 • By: addmean
system operacyjny
Zamiast płacenia gotówką w sklepie, coraz częściej decydujemy się na transakcje bezgotówkowe zatem płatność przy pomocy karty płatniczej.


Każdy, kto ma konto bankowe staje się wielokrotnie z automatu także posiadaczem karty płatniczej.

Jak robimy zakupy? Czy da się je w jakiś sposób podzielić? Są takie ważniejsze i mniej istotne?

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
zakupy
Author: Pieces of the Past
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas robi zakupy, choćbyśmy starali się tego unikać. Robione zakupy można rozdzielić na te dokonywane prawie codziennie, są to zakupy spożywcze, jak i te, które zdarza nam się robić od czasu do czasu, z reguły zaplanowane, do których się przygotowujemy. Spożywcze możemy zaliczyć do tych niezbyt istotnych, są oczywiście konieczne, aby zrobić obiad czy kolację, natomiast szybko o nich zapominamy.

Wyposażenie dla sklepów kupowane online – co dobrze jest przede wszystkim wziąć pod uwagę?

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
Chłodnia
Author: Bruce Guenter
Source: http://www.flickr.com
Zakupy online z roku na rok cechują się współcześnie coraz większym zainteresowaniem. Z jakiego powodu? Zazwyczaj przez wzgląd na fakt, że są bardzo wygodne. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zrobić błyskawiczne zakupy oraz stać w denerwujących kolejkach. W dodatku, sklepy internetowe proponują faktycznie bardzo bogaty wybór produktów, dzięki czemu można bez trudu znaleźć potrzebne artykuły.

Arkany zarządzania sklepem on-line

 • Posted on: 19 November 2021
 • By: addmean
Komputer przenośny
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie biznesu w dobie informatyzacji jest bardzo proste i niedrogie. Umożliwia t małym przedsiębiorcom start własnego biznesu z bardzo niskim ryzykiem w razie porażki. Nie łączy się to bowiem z dzierżawieniem lokalu, wykluczonych jest również sporo rachunków jak na przykład opłaty za media.

Czemu dobrze jest robić zakupy przez internet? Jakie są zalety tak dokonywanych zakupów?

 • Posted on: 13 October 2021
 • By: addmean
zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Niektórzy czasami się pytają, czy opłaca się robić zakupy w sieci? Już dzisiaj nie ma sensu chyba nikogo do takiej formy robienia sprawunków przekonywać, ale jednak można się zdziwić, gdyż istnieją ludzie, którzy tego nie preferują. I nie chodzi o jednostki, które mają swoje lata i do tej pory nie miały styczności z komputerem, raczej mowa jest o ludziach w wieku średnim, którzy mają dostęp do komputera, lecz jednak wolą robienie zakupów tradycyjne. Jak możemy przekonać te osoby, że zakupy w sieci są bezpieczne, wygodne i znacznie bardziej oszczędne czasowo.

Jakiego rodzaju strony internetowe warto odwiedzić przed świątecznymi zakupami?

 • Posted on: 10 July 2021
 • By: addmean
Agd
Author: Bugatti
Source: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2553/bugatti_individual_#8211_luksusowy_zestaw_5_urzadzen_oprawnych_w_skore
Od pewnego okresu obserwuje się wyraźny wzrost interesowania się sprzętem AGD jak również RTV w okresie świątecznym.

Pages