komputer

Z jakich technologii często korzystamy? Jak zmieniły się nasze preferencje w przeciągu ostatniego czasu?

 • Posted on: 9 September 2021
 • By: addmean
technologia
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić obecne życie bez właściwych urządzeń, które pomagają nam w wielu sytuacjach. Tego typu urządzeniami są komputery oraz sprzęt komputerowy najbardziej niezawodnych na rynku firm, jak Netgear. W sumie to normalne życie bez komputera zdaje się niepełne, a z pewnością niezbyt komfortowe. Co więcej, aktualnie mamy wysyp sporej ilości innych nowoczesnych urządzeń, które już powoli wypierają bardziej standardowe sprzęty elektroniczne.

38TAN – Sprzęty technologiczne, jako nowe zainteresowanie coraz częściej uprawiane przez bardzo dużo jednostek.

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Myszka i-tec
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach obywatele coraz częściej poszukują czasu wolnego, który mogliby poświęcić tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla wielu jednostek jest hobby. Toteż sporo jednostek szuka sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić trochę wolnego czasu i przy okazji odciąć się trochę od rzeczywistości oraz codzienności.

To naprawdę ważna kwestia jaki rodzaj systemu operacyjnego mamy zamiar wybrać? Od tego dużo zależy

 • Posted on: 7 July 2021
 • By: addmean
system operacyjny
Author: Microsoft Sp. z o.o.
Source: Microsoft Sp. z o.o.
Tak dużo jest dzisiaj spraw do zrozumienia, aż ciężko się w tym wszystkim połapać. Możemy tak powiedzieć o wielkiej ilości spraw, lecz zwłaszcza jak pomyślimy o najnowszych technologiach to dojdziemy do wniosku, że bez właściwego wsparcia rzeczywiście trudno będzie pojąć wszelkie zawiłości i pojęcia, np. co to jest mem. Nie o tym jednakże będziemy pisać, a o czymś bardziej ważnym, rzeczy, jaka dotyczy każdego z nas, czyli jakiego rodzaju powinniśmy wybrać system operacyjny?

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne robienie zdjęć z powietrza

 • Posted on: 18 May 2021
 • By: addmean
Dron
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nowomodny dron 3DR SOLO to mocna innowacja wśród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie świetnych filmów o wspaniałej jakości z szczególnej perspektywy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził rozległe zaciekawienie wśród wielu ludzi.

Zarządzanie dokumentacją techniczną czymś ważnym każdego realizacji

 • Posted on: 12 May 2021
 • By: addmean
Areva
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com
Żaden rozbudowany projekt nie będzie w stanie obyć się bez dobrej i starannie wykonanej dokumentacji technicznej. Wyjątkowo często wygrana danego przedsięwzięcia jest wręcz uzależniony od faktu powstania takiej dokumentacji, do której w każdym momencie istnienia projektu jesteśmy w stanie się odnieść oraz uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Dom na miarę czasów, czyli systemy inteligentne w naszym otoczeniu

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Dustin Iskandar
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce, w której technologia odciska coraz większe piętno na nasze życie. Jest obecna w niemal każdym elemencie naszych aktywności. Dzięki technice mamy możliwość komunikować się w niezwykle łatwy sposób, korzystać z wyjątkowo rozbudowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną pracę w mocno produktywny sposób.

Pages