komputer

Na czym polega rzemiosło elektronika

 • Posted on: 11 February 2020
 • By: addmean
światło
Author: GOCLEVER
Source: GOCLEVER
Elektronik to osoba która jest odpowiedzialna za reperację przeróżnego rodzaju elektronicznych urządzeń, ich instalację jak też konserwację.


Elektronik zajmuje się więc sprzętem a także jego oprogramowaniem w pracowniach produkcyjnych albo usługowych (w drugim przypadku elektronik wyrusza do klientów w celu naprawy przyrządów w ich domach).

Z jakich technologii często korzystamy? Jak zmieniły się nasze preferencje w przeciągu ostatniego czasu?

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
technologia
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić współczesne życie bez odpowiednich urządzeń, jakie wspierają nas w wielu sytuacjach. Tego typu urządzeniami są komputery i sprzęt komputerowy najbardziej profesjonalnych na rynku marek, jak Netgear. W sumie to normalne życie bez komputera jawi się ubogie, a na pewno niezbyt komfortowe. Ponadto, w obecnej chwili mamy wysyp wielu innych nowoczesnych urządzeń, jakie już powoli wypierają bardziej tradycyjne sprzęty elektroniczne.

Małe urządzenia elektryczne - w jakim miejscu kupić?

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
instalacja elektryczna
Author: matchfitskills
Source: http://www.flickr.com
Na początku dwudziestego pierwszego wieku, każdy niemal osobnik z elektroniką jest oswojony. Większość urządzeń, które posiadamy w naszym domu jest stymulowanych na tą energię. Nie istotne czy chodzi o telewizor czy nieskomplikowaną maszynkę do mięsa - do wszystkiego potrzebujemy prądu.

Zadbajmy zawsze o sprawnego laptopa!

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
ładny mały laptop
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Laptopy sprawiły, że tak naprawdę mamy możliwość wziąć ze sobą swój komputer niemalże wszędzie. Można śmiało powiedzieć, że mocno zrewolucjonizowały całe nasze życie. Zapewne niektórzy ludzie uważają, iż na sporo gorzej, ale bardzo trudno w jednoznaczny sposób zaakceptować ten osąd. Jednak ten artykuł zasadniczo traktuje o wszystkim co związane z kupnem laptopa. Jakie laptopy są doskonałe? Które spokojnie będą nam służyły przez kilka lat? No wiadomo - w dzisiejszych czasach sprzęt nie jest trwały.

To naprawdę ważna kwestia jaki rodzaj systemu operacyjnego mamy zamiar wybrać? Od tego dużo zależy

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
system operacyjny
Author: Microsoft Sp. z o.o.
Source: Microsoft Sp. z o.o.
Tak wiele jest współcześnie rzeczy do zrozumienia, aż ciężko się w tym wszystkim połapać. Jesteśmy w stanie tak powiedzieć o wielu kwestiach, lecz zwłaszcza jak pomyślimy o najbardziej nowatorskich technologiach to dojdziemy do wniosku, iż bez odpowiedniego wsparcia naprawdę ciężko będzie poznać wszelkie zawiłości i definicje, przykładowo co to jest mem. Nie o tym będzie dziś mowa, a o czymś bardziej istotnym, rzeczy, która dotyczy każdego z nas, czyli jakiego rodzaju powinniśmy zakupić system operacyjny?

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne robienie zdjęć z powietrza

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
Dron
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny dron 3DR SOLO to silna innowacja wśród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie kapitalnych filmów o znakomitej jakości z rewelacyjnej perspektywy. Dzięki współczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził rozległe zaciekawienie wśród wielu postaci.

Pages