dodatki

Pozostałe akcesoria do kamer - gdzie je kupić w dobrych cenach

  • Posted on: 12 February 2020
  • By: addmean
kamerzysta
Author: European Tchoukball Federation
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kupujemy kamerę jesteśmy szczęśliwi, bo wreszcie posiadamy nasz wymarzony sprzęt. Ale po chwili okazuje się, że producent chce nam pokazać, że może to jednak nie wszystko. Bo przecież faktycznie warto kupić pozostałe akcesoria do kamer. To jest bardzo ważny pokrowiec, kolejny ochraniacz na obiektyw, statyw i wiele, wiele innych dodatków.

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact jest bardzo wytrzymała

  • Posted on: 13 October 2019
  • By: addmean
sony Xperia
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com
Obudowa Sony Xperia Z3 Compact może posiadać różne motywy
Kiedy pragniemy, by nasz telefon jak najwspanialej nam służył przez spory okres, to powinniśmy o niego w odpowiedni sposób troszczyć się. Przez to właśnie tak istotne będzie to, aby posiadał on właściwie wytrzymałą obudowę, która nawet w przypadku upadku ochroni jego zawartość.

Wytworne zabezpieczenia do komputerów Apple

  • Posted on: 13 April 2019
  • By: addmean
Smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Obudowa do Apple jest świetnie sporządzona. Zdecydowanie ma się odczucie, iż jest to wyrób naczelnej klasy. Zewnętrzna cząstka jest zrealizowana z bardzo solidnej jakości skóry, miłej w dotyku, z przyjemną fakturą. Wewnątrz, obudowa wyściełana jest przyjemną mikrofibrą. Obudowa jest znakomicie dostosowana do iPhona i nie ma możliwości, by aparat telefoniczny wysunął się z niej.

Odkurzacze centralne - a więc, "Wewnątrz jakim lokalizacji poszukiwać?" a także "W jaki sposób znaleźć?"

  • Posted on: 25 January 2019
  • By: addmean
budowa
Author: DAVID HOLT
Source: http://www.flickr.com
Czym dokładnie bywają odkurzacze centralne oraz gdzie się je stosuje? Jakie posiadają jednostki? Jakiego rodzaju dodatki do nich najbardziej mogą się przydać? Ile taki sprzęcik ma możliwość kosztować? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemiku wynajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!

Odpowiednia ochrona dla sprzętów – profesjonalna obudowa do telefonu

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Telefony
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Dodatki do telefonów mają za zadanie nie jedynie wyglądać doskonale, wpisując się w aktualne trendy. Ich zadaniem jest przede wszystkim zapewnianie stuprocentowego bezpieczeństwa sprzętom telefonicznym, które tego wymagają.