kamery

Kamerka na motor jest zakupem, który trzeba dobrze rozważyć

 • Posted on: 16 May 2018
 • By: addmean
Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Zamontowanie jej nie jest zadaniem, które można uznać za wyjątkowo proste. Do tego potrzebny jest stosowny sprzęt, który dedykowany jest do profesjonalnego instalowania rur. To nic innego jak rury odpowiedzialne są za bezpieczne i trwałe przemontowanie kamery do motoru. Kamera na motor wysokiej jakości może zostać też przymocowana do innego typu jednośladów.

Rozchwytywana ostatnio kamera cyfrowa GoPro3

 • Posted on: 14 May 2018
 • By: addmean
Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Doskonale sprawdzające się w opinii profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to najnowocześniejsza propozycja producenta. Niesamowicie wydajna oferta daje znakomite możliwości. Nagrywanie szczególnie wymagających oraz ekstremalnych, a jednocześnie zachwycających momentów możliwe jest już dziś w szczególnej jakości. Znakomity dobór możliwych opcji sprawia, że wskazane jest zaufać marce i zdecydować się na najnowszy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów ważne jest to, że kamera wyposażona jest w całkowicie wodoodporną obudowę

Fotka z lotu ptaka - obecnie jest to osiągalne dla wszystkich

 • Posted on: 30 April 2018
 • By: addmean
dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Bezzałogowce jeszcze kilka lat temu były techniką zarezerwowaną wyłącznie dla wojska. I choć do dzisiaj najsporzej bezzałogowych statków trafia do armii, ich popularność i ilość zastosowań wśród cywilów wzrasta ogromnie szybko. Szybciej, aniżeli się spodziewano. Według szacunków cywilny rynek bezzałogowych statków wart jest kilkaset milionów dolarów. Wartość ta będzie prędko rosła, choć eksperci są podzieleni w ocenie tempa wzrostu - możemy znaleźć prognozy, które zakładają, iż w ciągu dziesięciolecia rynek dronów wzrośnie nawet do poziomu kilkudziesięciu miliardów dolarów.

Zdjęcia z powietrza – nowoczesny sposób na efektowne i intrygujące utrwalenie najcudowniejszych chwil w życiu

 • Posted on: 11 March 2018
 • By: addmean
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Author: energylabsbr
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi mówi, że czas im tak szybko leci. Nawet nie mają świadomości, kiedy tydzień czy miesiąc tak szybko im mija. Poprzez tą przemijalność życia umyka obywatelom często sporo znaczących dla nich sytuacji czy też wydarzeń. Na szczęście rozkwit techniczny pozwala na uwiecznianie ich przy pomocy różnorakich akcesoriów technicznych i odtwarzanie w każdym momencie.

Świetny model kamery do sportów wyczynowych

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
Entuzaści ostrej jazdy na rowerze, jazdy, jaka entuzjastom każdego dnia dostarcza nowych pokładów energii oraz szczególnych emocji, wręcz nie do opisania, mogą liczyć na duże doświadczenie producenta kamer. Marka z całą swoją energią chce dogodzić potencjalnym klientom. Klienci skupiają się na stawianych przez siebie wymaganiach, które najczęściej wskazują na ich wysokie kryteria. Wysokie wymagania konsumentów sprawiają, że oferowana dzisiaj na rynku kamera sportowa jvc jest stale udoskonalana.

Popularne kamery

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Nowoczesne urządzenia audiowizualne coraz śmielej wkraczają do praktycznie każdej potencjalnej sfery życia. Stają się one niezbędne w trakcie wykonywania wielu działań, a także dostarczaniu przyjemności. W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich kamer nie jest zwyczajowo sprawą łatwą. Wielość ich zastosowań bądź modeli może czasami powodować różne problemy. Rozeznanie się w ilości sprzętu proste nie jest, jednakże bez niego ogromnie trudno przypasować kamerę pod własne wymogi. Jak więc kupić najlepszy sprzęt, szczególnie kiedy taki ma służyć do dosyć nietuzinkowych celów? Kamery garmin mogą tutaj niesamowitym rozwiązaniem wielu problemów na drodze.

Propozycje innowacyjnych pod względem technologii kamer

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
kamera sportowa GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Rekomendowane przez użytkowników kamery marki gopro to testowane wielokrotnie przez fachowców możliwości. Nagrywanie obrazu w odpowiedniej, wybranej rozdzielczości pozwala na zachowanie doskonałych wspomnień, nie tylko tym, którzy uprawiają sporty ekstremalne na rewelacyjnym poziomie zaawansowania, jednak także entuzjastom takich emocji. Możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem kamery gopro 3+ silver to dodatkowa opcja, która jest wyjątkowo użyteczna według klientów.

Pages