smartfon

Smartfony warte polecenia – Huawei P8. O czym musisz mieć wiedze?

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
huawei p8
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Patrząc na to, jak bardzo ludzie zdążyli się uzależnić od telefonów komórkowych, nie sposób nie przyznać, że techniczne nowinki opanowały naszą codzienność. Niełatwo też wyzbyć się odczucia, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już bezpowrotnie wyparte przez smartfony, czyli ich bardziej zaawansowane technologicznie odpowiedniki.

Ten telefon bez wątpienia cię urzeknie, zakup Samsunga galaxy s6, charakteryzuje się doskonałymi parametrami

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
telefon, smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wiele uwagi zwraca się na to, by kupić znakomitej klasy telefon albo smartfon. Odeszły te czasy, gdy telefon służył tylko do przeprowadzania rozmów telefonicznych, dzisiaj pożytkuje się je, żeby połączyć się z internetem, jak także używać mnogich programów oraz gadżetów.

W jaki sposób efektywnie ochronić nasz telefon komórkowy?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
telefony
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że szeroko rozumiana telefonia komórkowa stanowi dla nas niezmiernie ważny szczegół naszej codzienności. Bez mała każdy z nas posiada obecnie osobisty telefon komórkowy, za pośrednictwem którego może się łatwo komunikować. Jeszcze paręnaście lat temu taki stan spraw był pod każdym względem nie do pomyślenia.

Sporo dodatków i gadżetów do urządzeń mobilnych warto pozyskiwać w marketach internetowych

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Urządzenia mobilne są aktualnie niezbędnym elementem życia znacznej części ludzi. Codziennie użytkujemy ze smartfonów i notebooków tak samo w celach prywatnych, jak i zawodowych. Nie da się w związku z tym ukryć, że zależy nam na ich sprawnym funkcjonowaniu. Nabywając telefon czy tablet pragniemy, by posłużył nam jak najdłużej.

Jak kupić prawie doskonały telefon i nie oszaleć, czyli jakimi kryteriami zazwyczaj kierujemy się w trakcie dokonywania wyborów

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
huawei
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Producenci oraz sprzedawcy smartfonów troszczą się o to, abyśmy mieli w czym wybierać. Chociaż oczekiwania Polaków rosną w wielkim tempie, to jednak kiedy przeciętny Kowalski zamierza nabyć nowoczesny aparat, to od razu okazuje się, że spełnienie tego planu nie jest wcale tak proste, jak z pozoru można byłoby sądzić.

Jakie życiowe sytuacje zmuszają nas do kupna nowej komórki, czyli dlaczego wolimy kupować najnowsze smartfony niż zwyczajne aparaty

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
telefon
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie posiadanie telefonu zasadniczo nie jest kluczowym wyznacznikiem prestiżu. Nawet jeśli bogaty biznesmen wyciągnie w trakcie zakupów w galerii handlowej ekstranowoczesny smartfon, to stojący w pobliżu klient, który w ogóle nie interesuje się nowinkami technologicznymi, najprawdopodobniej nawet nie spojrzy na telefon, gdyż dziś w miejscach publicznych właściwie każda osoba prowadzi rozmowy lub esemesuje. Prawdą jest tymczasem fakt, że chcemy posiadać coraz nowocześniejsze modele, choć niekiedy do zakupu nowocześniejszego sprzętu przymuszają nas pewne okoliczności życiowe.

Etui i obudowy - świetna ochrona dla Twojego telefonu. Dowiedź się, co Ci się może przydać

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
telefon
W dzisiejszych czasach większość z nas korzysta z nowomodnych smartfonów, jakich decydującą cechą jest duży, dotykowy wyświetlacz. Telefony te są nadzwyczaj użyteczne, w szczególności jeśli ktoś często korzysta z Netu oraz portali społecznościowych. Chociaż telefony dotykowe w wielu przypadkach są narażone na liczne usterki, takie jak przykładowo pęknięcie obudowy albo wyświetlacza. Wyświetlacz w niektórych telefonach dotykowych jest bardzo drobny. Nawet delikatny upadek zdoła sprawić jego pęknięcie. Warto więc stosować ochronę na telefon oraz używać etui oraz solidnej obudowy.

Pages