modele

Jaki telefon warto wyłowić dla osoby starszej?

 • Posted on: 17 August 2022
 • By: addmean
Technologia dotykowa w akcesoriach firmy Microsoft
Author: Microsoft
Source: Microsoft
Powszedni aparat komórkowy, nie wspominając już o smartfonie, jest w stanie przydać wielu problemów starszym ludziom. Dlatego też producenci jeszcze częściej wzbogacają ofertę o wersje telefonów poświęconych dla seniorów.


Współcześnie żyje się niezmiernie szybko , nie ma się czasu na wiele istotnych rzeczy.

Różne kamery sportowe

 • Posted on: 15 July 2022
 • By: addmean
Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Ważne w urządzeniach nagrywających jest to, by jakość obrazu bardzo dokładnie oddawała rzeczywistość. Wielu klientów przegląda fora internetowe i strony poszczególnych producentów w celu znalezienia opinii użytkowników. Decydując się na kamery na kask powinno się rozważyć to, do jakiego typu aktywności oraz z jaką częstotliwością będzie używana i wtedy zdecydować się na konkretny rodzaj. W większości technicznych sklepów firmowych istnieje opcja, by wypróbować konkretny sprzęt na miejscu. Niesamowicie ważne są również warunki, w jakich będzie używana do nagrywania otoczenia.

Asortyment smartfonów okazuje się bardzo szeroki, z pewnością wyszukasz coś na miarę swych potrzeb

 • Posted on: 1 June 2022
 • By: addmean
Chociaż rynek telefonów i smartfonów zdaje się być już przepełniony różnorakimi modelami, ich producenci nie ustają w opracowywaniu wciąż nowych wariantów oraz wprowadzaniu do obrotu kolejnych urządzeń. Na rynku pojawiają się także nowe marki i choć nie są aż tak popularne jak te obecne na nim od lat, też cieszą się znacznym zainteresowaniem, jak także mają do zaoferowania interesujące alternatywy urządzeń.

Przełom w komunikowaniu. Od prostej Nokii po wielofunkcyjne telefony Xperia.

 • Posted on: 28 May 2022
 • By: addmean
smartfon xperia
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj ciężko znaleźć kogoś, kto nie posiada komórki. Telefony tego typu natychmiast zdobyły rynek i opanowały serca użytkowników, stając się stałym elementem ich codzienności. Nie powinno to jednak nikogo zaskakiwać. To im zawdzięczamy prawdziwy przełom w komunikacji na odległość.

Czy zaznaczymy w jakim miejscu skup telefonów Wrocław posiada otwarty?

 • Posted on: 22 May 2022
 • By: addmean
telefon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Czy chcemy się pozbywać poprzedniego telefonu?
Telefony komórkowe tak szybko się przemieniają, że właściwie co jakiś czas wyciągamy rękę po coś nowego, poprzednie typy wkładając do szafy, gdyż nie zbyt powiemy, co powinniśmy z nimi robić. Na szczęście jak się okazuje, zjawia się coraz więcej miejsc, do których możemy takie telefony oddać, przez co nie będą nam zabierać cennego miejsca w naszej szafie. Co więcej w takich miejscach możemy przekazać telefony za darmo, lub możemy zainkasować za nie niewielkie wynagrodzenie.

Następna nowość od Samsunga czyli najważniejsze informacje na temat kolejnego flagowca Galaxy S7.

 • Posted on: 26 February 2022
 • By: addmean
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Samsungi z serii S cieszą się niezmienną popularnością pośród klientów. Starsze wercje bez przerwy są bardzo chętnie kupowane ze względu na swoją jakość i niezawodność. Także każda nowa premiera elektryzuje wielbiciele technologii, a pierwszy okres w sklepach to zakupowy szał.

Który z telefonów będzie dobrym sprawunkiem?

 • Posted on: 12 February 2022
 • By: addmean
telefon
Author: Jim Le
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że telefon komórkowy niewątpliwie jest naszym ogromnie ważnym towarzyszem dnia codziennego. Dzięki niemu po wielokroć wykonujemy wybitnie wiele połączeń oraz zarówno w wielu przypadkach wysyłamy krótkie wiadomości tekstowe. Niemniej pomimo tego praktyka pokazuje nam, że współcześni użytkownicy telefonów zwracają uwagę również na aspekty funkcjonalne, które są nam oferowane przez producentów.

Pages