projekt

Kiedy prowadzisz firmę, zastanów się, jak kontaktujesz się z kontrahentami. Przeczytaj kilka dobrych rad

  • Posted on: 3 January 2021
  • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Dojście do użytkownika wydaje się w dzisiejszych czasach najważniejszym etapem w zarządzaniu firmą. Rozwinięcie należytych stosunków z kontrahentem jest na wagę złota.

Na jakie pomysły stawiają w XXI stuleciu najbardziej cenieni producenci notebooków

  • Posted on: 29 April 2019
  • By: addmean
laptop
Author: whity
Source: http://www.flickr.com
Komputery już od dobrych paręnastu lat nie kojarzą się obywatelom z artykułem luksusowym. Notebooki oraz tablety to urządzenia, z których korzystamy praktycznie każdego dnia, a posiadanie tego rodzaju elektronicznych maszyn stało się niemal obowiązkiem. Zarówno rolnicy prowadzący 20-hektarowe gospodarstwo, jak i nastoletni studenci pierwszego roku prawa muszą mieć zagwarantowany dostęp do chociażby niezaawansowanego technologicznie komputera - przecież nie każdy klient zarabia majątek, o czym oczywiście muszą pamiętać producenci, jeżeli chcą, by wytwarzany przez nich sprzęt dosyć szybko znajdował nowych posiadaczy.

Fachowe nagrywanie krótkich form - jakie sprzęty warto zakupić?

  • Posted on: 29 March 2019
  • By: addmean
kamera sportowa
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezwykle popularne są krótkie formy filmowe umieszczane na znanych portalach. Dlatego też ludzie prześcigają się w nietuzinkowych pomysłach na interesujące videoblogi, filmiki czy inne krótkie formy. Oprócz treści zdecydowanie najważniejsza jest także jakość.

Najnowocześniejsze telefony na raty

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
samsung
Author: Samsung
Source: Samsung
Współczesny homo sapiens otacza się sporą ilością przyrządów do pracy. Pomagają nam komputery jak też inne urządzenia bez których często nie umiemy się bez współcześnie obejść. Jako przykład podam sprzęty medyczne bez których częstokroć nie udało by się postawić właściwej diagnozy.