telefon

Od aparatu z tarczą do genialnego smartfona. Trochę zdań o zmianach w branży telefonicznej.

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
galaxy
Source: pixabay.com
Jeszcze nie tak dawno szczęściarzem nazywano osobę, która była podpięta do linii telefonicznej i posiadała w mieszkaniu ciężki aparat z okrągłą tarczą do wybierania numerów. Innym musiały wystarczyć spacery do budek telefonicznych, których wtedy pełne były ulice miast i miasteczek. Nikogo nie dziwił fakt, że człowiek stale miał w portmonetce żeton do budki, a tradycyjnym punktem wyprawki wszystkich dzieci jadących na obóz była karta telefoniczna.

Jak kupić prawie doskonały telefon i nie oszaleć, czyli jakimi kryteriami zazwyczaj kierujemy się w trakcie dokonywania wyborów

 • Posted on: 18 November 2021
 • By: addmean
huawei
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Wytwórcy czy sprzedawcy smartfonów troszczą się o to, abyśmy mieli w czym wybierać. Chociaż wymagania Polaków rosną w szybkim tempie, to jednakże kiedy niewyróżniający się obywatel planuje zakupić nowocześniejszy aparat, to od razu okazuje się, że urzeczywistnienie takiego planu nie jest wcale tak proste, jak na początku można byłoby twierdzić.

Nasze gadżety ochraniane są przez niewielkie komponenty, o których istnieniu nierzadko nie mamy bladego pojęcia

 • Posted on: 27 October 2021
 • By: addmean
sprzęt - zbliżenie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com
Rezystory (m.in. warystor) to wyjątkowo malutkie komponenty, których głównym zadaniem jest zabezpieczanie urządzeń przed wzrostem napięcia. Są one instalowane w wielu przedmiotach, z którymi stykamy się codziennie.

Sporo dodatków i gadżetów do urządzeń mobilnych warto pozyskiwać w marketach internetowych

 • Posted on: 27 October 2021
 • By: addmean
smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
narzędzia mobilne są dzisiaj niezbędnym elementem życia większości ludzi. Każdego dnia użytkujemy ze smartfonów i notebooków tak samo w celach prywatnych, jak i zawodowych. Nie da się więc ukryć, że zależy nam na ich efektywnym działaniu. Kupując telefon bądź tablet pragniemy, aby posłużył nam jak najdłużej.

Ten telefon bez wątpienia cię urzeknie, zakup Samsunga galaxy s6, charakteryzuje się doskonałymi parametrami

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
telefon, smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach sporo uwagi poświęca się temu, żeby zakupić znakomitej klasy telefon albo smartfon. Odeszły te czasy, kiedy telefon był stosowany tylko do przeprowadzania rozmów telefonicznych, teraz wykorzystuje się je, aby połączyć się z internetem, jak też używać licznych aplikacji i gadżetów.

Telefony komórkowe dziś oraz dawniej, czyli jak dużo się zmieniło w telefonii przez ostatnie lata.

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Telefony komórkowe są obecnie nieodłącznym elementem naszego codziennego dnia. Wiele osób z pewnością pamięta jeszcze pierwsze modele, na jakie należało mieć specjalny plecak. Ciężkie, toporne i ogromnie drogie przez zaledwie kilkanaście lat pozmieniały się w superwydajne urządzenia mobilne, wydajnością znacznie przewyższające sprzęt komputerowy sprzed kilkunastu lat. Tak duża popularność telefonów komórkowych pojawiła się dlatego, że pozwalają one na prowadzenie rozmów bez względu na miejsce, w którym ktoś przebywa.

Obudowa do Apple zezwala nam na niepowtarzalny styl

 • Posted on: 26 June 2021
 • By: addmean
apple, phone
Author: SpeakingLatino.com
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób uwielbia, jak ich telefon odróżnia się wśród tysięcy podobnych, przez to ciągle próbują oni znaleźć niecodzienną obudowę, która już z oddali będzie się odróżniała. Producenci telefonów pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów proponują dodatkowe obudowy, które każdy może sobie nabyć sam, biorąc taką, która naprawdę mu pasuje.

Pages