RTV

Jak robić udane zakupy urządzeń do domu, aby nie się nie wykosztować i być zadowolonym z ich działania?

  • Posted on: 17 October 2020
  • By: addmean
Najnowszy notebook Samsung Serii 9
Author: Samsung
Source: Samsung
Każdy z nas chce ułatwiać sobie życie, by mieć więcej czasu na przyjemne chwile, np. spędzając je z najbliższymi, razem wychodząc czy podróżując. Pomóc w tym mogą urządzenia AGD, jakie są przydatne w trakcie realizowania niezbędnych obowiązków. Lecz w jaki sposób je zakupić, aby cieszyć się ich użytkowaniem nie kilka miesięcy, ale chociaż parę lat? Przed zakupami w Warszawie warto jest dowiedzieć się, co warto jest mieć na uwadze.

Gdzie szukać elementów zamiennych do urządzeń elektronicznych i jak uzasadnić konieczność ich naprawy?

  • Posted on: 12 September 2020
  • By: addmean
Części , śruby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przy wielkim wyborze elektroniki i jej powszechnej dostępności na rynku, zwyczajny Polak bez wysiłku zamienia zużyte modele na nowoczesne. Są jednak sytuacje, w których bardziej opłaca się poszukać części do naprawy, niż nowoczesnego towaru w galerii handlowej. Rozważmy więc jedną z takich sytuacji.

Elementy do komputerów i nie tylko, dla młodych i dorosłych, czyli wybieramy się na zakupy w Gdańsku

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com
Interesuje cię wyprawa po zakup sprzętów i gadżetów elektronicznych w Gdańsku? Tak w każdym polskim mieście, również w Trójmieście wejdziemy do wielu sklepów, w których wybierzemy niezbędne nam akcesoria AGD, RTV i części do nich. Także młodsi kupią tutaj coś dla siebie.
Większość ludzi posługuje się takim sprzętem jak aparat cyfrowy, smartfon lub iPhone, kamera, laptop. To zapewne najczęściej używane przez nas sprzęty, które bez pojemnych kart pamięci na niewiele by się zdały. Sprzętowe karty pamięci tylko w nielicznych egzemplarzach dają sposobność kręcenia filmów, nagrywania, czy pstrykania fotek bez dokładanych kart z zewnątrz. Szybciej lub później materiały i tak wylądują na dysku twardym komputera. Dla zabezpieczenia danych i pewności ich przechowywania zaopatrzmy się w liczne karty pamięci.

Metropolia czy prowincja. W którym miejscu mieszkać?

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
szafka pod telewizor
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Taka historia: spotyka się dwóch znajomych na ulicach stolicy. Jak to wyglądało nim się spotkali? Otóż, jeden z nich spaceruje powolutku, ogląda wszystko, patrzy do góry, a na twarzy ma lekki, cwany uśmiech. Drugi biegnie jak szalony, jest zauważalnie pobudzony i czuć, iż ma zły dzień. Gdy się spotykają przystaje jednakże i mówi, że już nie ma sensu biec, że już i tak nie zdążył, ponieważ były pewne utrudnienia na drodze. Najpierw korek, następnie nie miał gdzie zostawić samochodu, no ogólnie porażka.