Komórka

Jakie są plusy telefonów z ekranem dotykowym?

  • Posted on: 16 October 2022
  • By: addmean
Nokia
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
Dzisiaj właściwie każdy dorosły, a także większość nastolatków ma swój telefon komórkowy. Telefony stacjonarne pomału odchodzą w zapomnienie. Ludzie niejednokrotnie decydują się na kompletną rezygnację z linii telefonicznej, zamiast niej zaś wybierają umowę z telefonią komórkową. Mogą liczyć na dogodne abonamenty i wiele dodatkowych promocji, np. na bezpłatne minuty do znajomych z każdej sieci. Najbardziej popularne na rynku są telefony dotykowe, jakie wyróżniają się wieloma zaletami.

O czym należy pamiętać kupując najlepszy telefon?

  • Posted on: 25 March 2022
  • By: addmean
telefon
Author: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Source: http://www.flickr.com
Telefon komórkowy jest w dzisiejszych czasach w zasadzie niezbędny. Daje szansę na utrzymywanie permanentnego kontaktu z otoczeniem, ale najczęściej pełni też szereg innych zadań. Dzięki zaawansowanym aplikacjom może być notatnikiem, organizerem lub konsolą do gier. Większość telefonów ułatwia łatwe korzystanie z internetu, a na rynek ciągle wchodzą kolejne rozwiązania, jakie od razu zyskują sobie sporo zwolenników. Kupno telefonu ma w związku z tym ogromne znaczenie, lecz w gąszczu nowoczesnych rozwiązań może generować naprawdę wiele kłopotów. Na co w takim razie na pewno należy zwrócić uwagę?

Nokia to znana i ceniona marka, jeżeli zamierzasz zakupić dobry smartfon, bez wątpienia się sprawdzi

  • Posted on: 15 March 2022
  • By: addmean
smartfon Nokia Lumia
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
Użytkownicy, którzy w obecnych czasach nabywają aparaty komórkowe, zazwyczaj decydują się na kupno smartfonu. To rozwiązanie jest sporo wygodniejsze niż klasyczna komórka i bywa szczególnie ceniona przez osoby młode oraz nowoczesne.

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

  • Posted on: 5 January 2022
  • By: addmean
kuchenka mikrofalowa
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o
Na rynku jest już tyle smartphonów, że idzie się pogubić. Aby ułatwić sobie sprawę, należy wystartować od sprecyzowania swoich potrzeb i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na kupno telefonu.

O smartfonach wczoraj i dziś. Od pierwszych melodii do biblioteki muzycznej w komórce.

  • Posted on: 11 February 2021
  • By: addmean
galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Żyjąc w dzisiejszych czasach, jesteśmy uczestnikami faktycznej przełomu technologicznego. Skala postępu jest najbardziej wyraźna jest jest najlepiej widoczny na przykładzie telefonów komórkowych.