Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Aparat do nagrywania filmów w działaniu! - te same wybryki w lepszych filmach

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
W zarejestrowaniu weekendowych podróży, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami kamery jest soczewka o niespotykanie szerokim kącie patrzenia: 170°. Utrwala piękne obrazy Full HD i zdjęcia nawet o zmierzchu.
Ochronę utrwalanego obrazu, przed konsekwencjami skoków i wibracji, zapobiegnie zaawansowany statecznik obrazu, niezastąpiony na górskich szlakach i niespokojnych morzach, ponadto kompensuje drgania spowodowane przez pojazdy silnikowe: kłady. Rejestrator obrazu jest także wyposażony w stereofoniczny mikrofon, dzięki temu zarejestrowanie wycieczki, zdaje się być jeszcze bardziej realistyczne.GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Kamera Sony Action Cam jest wyposażona w kanały łączności. Nagrywanie tą kamerą pozwala dodatkowo możliwość obrotu, która powoduje adekwatny obraz, z obróconej o 180° kamery, chociażby na motolotni. Wydajny czas pracy, umożliwia na nagrywanie non stop przez 150 minut, bez włączonego Wi-Fi, dostatecznie długo, by utrwalić na przykład pieszą wędrówkę. Projekt GoPro Hero 4 Silver - to urządzenie z niebywale poręcznym, wbudowanym i dotykowym wyświetlaczem LCD. Niezwykle prosta obsługa kamery – przemieszczanie się po menu jest intuicyjne, nawet początkujący adepci sztuki video/foto, nie będą mieć kłopotu. Pomimo wbudowanego ekranu kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zapewnia pełną wytrzymałość, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Zwracając uwagę na atrybuty technologiczne obrazu, kamera Hero 4 Silver pomyślana jest dla zaawansowanych entuzjastów rejestracji rywalizacji sportowych i nie tylko. Typ oferuje wykonywanie fotografi konwencjonalnych oraz wbudowany tryb Time Lapse, który pozwoli wytworzyć serię zdjęć z interwałem w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wprowadza wsparcie zdjęć nocnych. GoPro Hero 4 Silver to także tryb video Super view z funkcją opcji szerokości klatek filmowych. Urządzenie GoPro Hero 4 Black ma zdalną obsługę kamery oraz zaopatrzona jest, w bezprzewodową sieć Wi-Fi oraz Bluetooth. Urządzenie zapisuje większy zakres aktywny toru audio, za pomocą czego filmy osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.