Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Billboardy nie przyciągają twojej uwagi? Wybierz doskonałe rozwiązanie, jakim jest ekran LED

  • Posted on: 1 February 2022
  • By: addmean
Zaobserwowałeś, iż billboardy nie dają już oczekiwanych efektów? Ludziom przejadły się plakaty, jakie można spotkać tak naprawdę na okrągło. Najgorsze są te częściowo zerwane, które wiszą przez parę tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co spada nasza ochota, by skorzystać z usług lub kupić produkty danej firmy. W takim wypadku dobrze jest wybrać ekran led, który jest doskonałą opcją.


duży ekran LED
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Ich najważniejszym atutem w porównaniu do billboardów jest możliwość wyświetlania animacji. Nie musi to być tylko statyczny obraz, a treści przeplatane z animacją, które o wiele lepiej skupiają spojrzenia i powodują większe zainteresowanie klientów. Zwłaszcza, gdy stoją na światłach i czekają, aż będą mogli pojechać – wtedy mają chwilkę czasu, aby rozejrzeć się dookoła oraz trafić na reklamy, które wywołają ich ciekawość (dowiedz się więcej).

Jeżeli reklama będzie dobrze zaprojektowana, być może będą mieć chęć, by znaleźć więcej szczegółów na jej temat. Lecz ekrany LED nie występują jedynie przy drogach. Można na nie trafić również w innych miejscach - m.in. na targach czy imprezach masowych, kiedy między występami też mogą być pokazywane reklamy.

Poza tym ekran LED działa niezależnie od pogody. Niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz, sprzęty te znakomicie realizują swoje funkcje. Są wytrzymałe na nieprzychylne warunki pogodowe, jednak można je dodatkowo ochronić.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej, poznaj nasz następny tekst, w którym czeka na Ciebie ciekawostka (https://www.centrumwygody.pl/odkurzacze-centralne/cyclovac). Rozwiąże ona wszystkie Twoje niepewności.

Ekrany z reguły emitują reklamy przez kilkanaście godzin dziennie – od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczorem. Jakość obrazów na nich wyświetlanych jest wyjątkowo wysoka, co jest bezapelacyjnym i następnym plusem tego rozwiązania.


informacyjne ekrany LED
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Co ważne, firmy trudniące się wynajmem ekranów LED-owych niejednokrotnie proponują także sposobność zaprojektowania reklamy, jak billboard ledowy. To doskonała oferta, gdyż klienci mogą liczyć przez to na dogodne propozycje cenowe. Najkorzystniej jest wynajmować ekrany, jakie ustawione są przy ruchliwych ulicach bądź są umiejscowione w centrum miejscowości, ponieważ najwięcej ludzi może je tam zobaczyć.
Jeżeli już orientujesz się, dlaczego dobrze jest zdecydować się na powyższe rozwiązanie, powinieneś znaleźć właściwą firmę oraz cieszyć się efektami, jakie niewątpliwie pojawią się w szybkim czasie.