Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Czasami zapominamy, jak bardzo istotny jest stan techniczny konkretnej rzeczy. Za bardzo wtedy skupiamy się na samym wyglądzie tej rzeczy

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Jak zakupujemy określony produkt oceniamy go po wyglądzie. To ważne, gdyż powinien się jakoś prezentować. Najczęściej więc kupujemy oczami, bo łatwo przekonać się do określonego wyglądu, łatwo zwizualizować sobie konkretną rzecz w pewnym miejscu. Gorzej, kiedy po pewnym czasie okaże się, że wygląd nas tylko zmylił, ponieważ rzecz jest bardzo licha. w takiej sytuacji na tym, iż zamiast sprawdzać co jest w środku, my skupiliśmy się jedynie na powłoce zewnętrznej.

pralka w łazience
Author: Raphael Rousseau
Source: http://www.flickr.com
Identycznie często oceniamy inne osoby. Nie zwracamy uwagi na ich wnętrze, ale oceniamy ich po wyglądzie. To jak najbardziej naganne. W przypadku przedmiotów także się to nie sprawdza, choć wiadomym jest, iż pewna rzecz powinna nam się spodobać. Co do tego nikt nie ma wątpliwości, bardziej chodzi o pewnego rodzaju zbilansowanie tego, co znajduje się wewnątrz i na zewnątrz. Na przykład jeżeli nabywamy ekspres do kawy to istotne jest, żeby pasował on do kuchni, żeby nam się podobał. W tym samym okresie jednakże warto pomyśleć, o tym, co znajduje się w środku.Czy jest tam odpowiedni filtr, jak ser3017 filtr wody do ekspresu czy coś mniej pewnego, co może nie sprawdzić się w działaniu. Dzięki temu podejściu można być pewnym, iż wybrany przez nas przedmiot będzie wspaniale się prezentował, a jednocześnie będzie trwały przez wiele lat. To przecież najistotniejsze, aby dany produkt pasował do aranżacji wnętrza, lecz przez długi czas, nie żeby zaraz po jakimś czasie przestał działać. Takiego rodzaju przykładów jest wiele, jak siwamat plus 3503, gdy wiemy, iż płacimy za jakość , a nie za obietnice bez pokrycia - części do pralki SIWAMAT-PLUS (części do pralki SIWAMAT-PLUS).

Nawet jeśli cudowny wygląd jakiegoś urządzenia zdaje się gwarantować, że mamy styczność z rzeczą wyjątkową, taką co w sumie się nie psuje, nie ma z nią kłopotów, to zawsze bądźmy dociekliwi. I sprawdzajmy z jakich części jest złożona dana rzecz, jaką odznaczają się jakością. Jeżeli nie mamy informacji na ten temat to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zasięgnąć tego rodzaju informacji w internecie. W sieci jest tak dużo informacji, że faktycznie możemy znaleźć informację na każdy temat. Tak więc zawsze bądźmy dociekliwi, a dzięki temu kupimy najlepiej.