Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Dla kogo nagrywanie filmów z lotu ptaka mogłoby być ciekawym rozwiązaniem na upamiętnienie na filmie?

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
Czy planując swoje weselisko nie marzysz o niepowtarzalnej pamiątce z tego typu wydarzenia? Oczywiście, iż dużo ludzi będzie mieć aparat fotograficzny, chociażby w komórce. Jednak właśnie... Taką pamiątkę posiadają wszyscy.


Transcend JetFlash 350
Author: Transcend
Source: Transcend
.. A Ty wszakże zasługujesz na coś specjalnego, nieprawdaż?


Nokia Lumia 920
Author: Nokia
Source: Nokia


Ostatnio w Polsce popularne stały się tak zwane drony, zatem latające roboty, które mogą być zaopatrzone w niemałej jakości kamerkę. Istnieją firmy, które realizują filmowanie z powietrza, ponieważ jest to nowa oraz niezwykle kusząca dla potencjalnych Klientów forma reklamy. Takie filmowanie z powietrza może być także niezapomnianą pamiątką z wszelakiego wariantu zdarzeń tego typu jak śluby, komunie lub rocznice. Powiedzieć należy także, iż filmowanie z powietrza daje całkowicie inne efekty wizualne, gdyż operator mógłby np. wykonać zbliżenie na dopiero co poślubioną parę w jednym ujęciu od widoku np. kaplicy lub lokalu weselnego z lotu ptaka do zbliżenia z dystansu kilku metrów. Czy też film kręcony dotychczasową techniką zrobiłby na oglądających duże doznanie? Prawdopodobnie nie, ponieważ filmy nakręcane z poziomu oczu mogą nakręcić wszyscy, a więc nie wykonają już na oglądającym wrażenia.


Co innego filmowanie z powietrza, choćby dlatego, że przykładowo 15 lat temu takich możliwości nie było. Nikt nawet mocno nie pomyślał o najęciu prawdziwego helikoptera, żeby nakręcić przykładowo godzinny obraz. Wszakże filmowanie z powietrza to znakomity wariant na utworzenie filmiku, jaki ma zostać pamiątką jakiegoś zdarzenia.

Zainteresował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to bez wahania przekonaj się, co jest w ofercie, która tyczy się pokrewnej tematyki.

To również bardzo właściwy wariant na sfilmowanie sprzedawanego domu albo działki. Pozwala na przedstawienie potencjalnemu kontrahentowi okolicy, w której mieści się sprzedawana posiadłość, a to z kolei zdecydowanie pospieszy jej sprzedanie.


A czy filmowanie z powietrza ma jakiekolwiek mankamenty? Sama technika na szczęście nie, jednak trudno jest znaleźć spółkę, która zatrudnia fachowca, jaki równocześnie jest niezłym pilotem i potrafi sporządzić ciekawe ujęcia za przystępną cenę.