Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Gdzie można spożytkować kamery GoPro?

  • Posted on: 21 November 2021
  • By: addmean
Malutka, ultralekka przenośna kamera cyfrowa, jaka nagrywa materiał w HD jak też jaką w prosty sposób możemy przymocować do kasku - niby nic nadzwyczajnego


.


Ale to właśnie ten sprzęt parę lat temu zrewolucjonizował to, w jaki sposób ludzie pokazują co się u nich dzieje, czego doznają. Obserwujący tego rodzaju obrazy każdy może poczuć się ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w materiale wideo. To nowiuteńkie życie w kamery cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona koniecznym akcesorium fanów białego szaleństwa, a także miłośników skydivingu, bungee, wspinaczki, jazdy rowerem po górach lub jazdy na desce. Najogólniej powiedziawszy adresatów przeróżnego rodzaju sportów (mniej lub bardziej ekstremalnych), jakich wyczyny możemy łatwo znaleźć na YouTube - zerknij na camonboard.pl.


www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Kamera sportowa GoPro udowodniła, że nawet jednostka nie mająca wprawy w kręceniu filmów, może kreować materiały wideo, jakie przyciągną do siebie niezwykle wielu ludzi w sieci. Jednakże w szerokim zakresie pojęta tematyka sportowa to nie jedyna płaszczyzna, na której kamery GoPro są wykorzystywane. Firma planuje wypuścić w roku 2015 linię dronów wyekwipowanych w napomknięte kamery cyfrowe. Jest to kolejne potwierdzenie na to, że GoPro nie pragnie, ażeby jego grupą adresatów byli tylko ludzie uprawiający dyscypliny sportowe. Zamyśla iść dalej ze swoim rozwiązaniem w rzeczywistość zwyczajnego klienta - patrz.
.


Ostatnimi czasy okazało się, iż z możliwości kamer GoPro korzystają też amerykańscy astronauci. Aczkolwiek moim zdaniem ogromne pole do popisu znajduje się w… szeroko rozumianej turystyce.