Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Jak robić udane zakupy urządzeń do domu, aby nie się nie wykosztować i być zadowolonym z ich działania?

  • Posted on: 8 December 2020
  • By: addmean
Każdy z nas lubi ułatwiać sobie życie, aby mieć więcej czasu na przyjemniejsze chwile, np. spędzając je z rodziną, razem wychodząc czy podróżując. Pomogą w tym urządzenia AGD, jakie przydają się w trakcie realizowania niezbędnych obowiązków. Lecz w jaki sposób je kupić, aby cieszyć się ich użytkowaniem nie przez kilka miesięcy, ale co najmniej parę lat? Przed zakupami w Warszawie warto jest dowiedzieć się, co warto jest mieć na uwadze.


Author: Candy Polska Sp. z o.o.
Przede wszystkim kupujmy w pewnych sklepach, które oferują nam usługi dodatkowe, np. bezpłatny dowóz zakupionych produktów do domu. To istotne, gdyż nie każdy posiada pojazd, który umożliwi mu sprowadzić np. lodówkę, która może osiągać duże rozmiary, zwłaszcza modne dzisiaj lodówki side by side, szczególnie lubiane przez wieloosobowe rodziny.

W sklepach, które cieszą się uznaniem, możemy też liczyć na gwarancję i punkt serwisowy, czasami bowiem wysiądą baterie do laptopów albo inne części i domowe naprawy mogą nie wystarczyć. Z tego względu dobrze jest zdecydować się na urządzenia producenta, który dodatkowe akcesoria i części do AGD proponuje po niewielkich cenach, które pozwolą na ich kupno bez przejmowania się nadprogramowymi wydatkami. Oprócz tego znaczenie mają funkcje dodatkowe sprzętów. Aktualne elementy gospodarstwa domowego wyposażone są w funkcje, które dawniej nikomu się nie marzyły, m.in. w pralkach da się ustawić dowolny czas wystartowania programu, natomiast lodówki użytkownik ma możliwość po części wyłączyć dzięki funkcji wakacje. Pozwala ona na zachowanie stałej, niższej temperatury, która przeciwdziała brzydkim zapachom. Warto też porównać moc urządzeń oraz ich energooszczędność, inaczej nasze rachunki niebezpiecznie podniosą się i będziemy musieli liczyć się z następnymi wydatkami, jakie na pewno nie wpłyną dobrze na nasze samopoczucie. Nadwyżki finansowe zawsze lepiej jest spożytkować na coś innego, niż uiszczanie niezbędnych opłat, m.in. odłożenie ich na upragniony urlop.

Na podobne rzeczy należy zwrócić uwagę kupując sprzęt RTV, w tym telewizory lub aparaty cyfrowe. Najważniejsza jest sprawdzona jakość i sposobność niedrogiego serwisu, gdy minie okres gwarancyjny, wtedy także jeśli coś się popsuje i będą niezbędne np. akcesoria i czesci do AGD (tu), dostaniemy je bez kłopotu.