Jak uatrakcyjnić własne przyjęcie weselne, żeby każdego zaskoczyć oryginalnością?

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Organizując przyjęcie weselne każda młoda para śni o przygotowaniu niezapomnianego wydarzenia, a więc takiego, które wszystkim gościom na wiele lat zapadnie w pamięci. Para młoda stara się dobrać takie atrakcje na wesele, aby wszystkich zadziwić jak też urzec. Na nikim nie robi wrażenia księga gości, czy malutkie prezenciki przygotowane dla wszystkich gości.fotobudka
Author: Foto Szok
Source: http://www.foto-szok.pl/
Te atrakcje weselne stały się niemalże obligatoryjne.
Właśnie wobec tego pary młode postanowiły szukać alternatywnych sposobów na uatrakcyjnienie własnego przyjęcia. Bardzo zjawiskową propozycją jest fotobudka. W świetny sposób zastępuje księgę uczestników. Wystarczy zachęcić całe sproszone towarzystwo do zrobienia pamiątkowej fotografii. Fotokabina pomieści w środku kilka osób, wobec tego dobrze jest łączyć się w rozmaite grupy i na moment przemienić się w modelki jak też fotomodelów. Oczywiście im zabawniejsze zdjęcia oraz pozy tym zdecydowanie ciekawiej. Tego typu śmieszne fotki z całą pewnością zostaną uznane przez parę młodych. I kto przewidzi, czy te zdjęcia nie zostaną umieszczone na jakimś internetowym portalu.

sala weselna
Author: Chauchi - It's My Life
Source: http://www.flickr.com
Opłaca się zatem oddać się odrobinie szaleństwa i przez kilka chwil zabawić się robiąc interesujące pozy. Fotokabina dostarcza mnóstwo radości za sprawą serii gadżetów, które można użyć w trakcie robienia niecodziennych zdjęć. Jest nadzwyczaj prosta w obsłudze. Wynajmuje się ją na godziny i właśnie od wynajmującego zależy przez jaki okres da się robić sobie cudne zdjęcia. Nie ma żadnego ograniczenia fotek. Ograniczeniem jest tylko okres podnajęcia i ludzka pomysłowość. Można więc upiększyć swoje przyjecie weselne i zamówić chociażby na godzinę fotokabinę. Bardzo ciekawe zdjęcia wychodzą po oczepinach. Goście w tym czasie są już rozluźnieni i nadzwyczaj skłonni do uczestniczenia w najróżniejszych zabawach.


Warto bezspornie zorganizować konkurs na najśmieszniejsze oczepinowe zdjęcie. Przy eleganckich weselach fotobudka może zastąpić księgę przyjezdnych. Nikt przecież nie zmusza, by zdjęcia były zabawne. Mogą znakomicie sprawdzić się w roli zdjęć klasycznych oraz odnotowujących czyjąś obecność. Opłaci się więc zadziwić swoich biesiadników niesamowitym gadżetem. Fotobudka jest nowością, więc z pewnością przykuje uwagę gości i odróżni dane przyjęcie weselne spośród grona innych normalnych wesel.