Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Jak zagwarantować sobie odpowiednie chłodzenie w lato na poddaszu?

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Dla każdej osoby posiadającej domek jednorodzinny, z poddaszem czas letni potrafi przedstawiać się jako swego sortu podróż przez rozpaloną pustynię. Poddasza stanowią punkt, w jakim nagromadza się dodatnia temperatura unosząca się z dołu domku oraz z góry w skutek częstych upałów.
W efekcie poddasze zmienia się w mikroskopijne piekiełko, efektywnie uniemożliwiające pełny odpoczynek albo pełne wykorzystanie pomieszczenia do innych celów.


Ucieczką jest klimatyzacja na poddaszu. Dla szerokich rzesz ludzi tego rodzaju rozwiązanie to przejaw ekstrawagancji – nic bardziej mylnego. Klimatyzacja na poddaszu to nie wyłącznie powiew chłodu, ale przede wszystkim inwestycja w zmniejszenie przyszłych potencjalnych kosztów wiążących się z remontem poddasza w rezultacie zaistnienia grzybów, jeśli wydaje Ci się to nieprawdopodobne to możesz zajrzeć na stronę firmy Ale Klima i przekonać się sam.


klimatyzacja na poddaszu


Namyślając się, jaka klimatyzacja na poddaszu działać będzie najwydajniej jednocześnie nie uszczuplając znacznie naszego budżetu warto rozważyć możliwości, jakie daje klimatyzacja wyposażona w inverter.


Inverter umożliwia lepszą regulację mocy co przekłada się bezpośrednio na wydajność działania klimatyzacji. W rezultacie stosowania wariantów inverterowych funkcjonowanie maszyn klimatyzacyjnych i innych jest szybsze, elastyczniejsze oraz oszczędniejsze – zwyczajnie używają on znacznie mniej prądu do wykonania tego samego zakresu pracy niż w przypadkach standardowych. Inverter to nie luksus, ale sprawdzona inwestycja w komfort i wielkość przyszłościowego budżetu. Klimatyzacja opierająca się na technikach inverterowych to już nie tyle potencjalna opcja dla domów z poddaszem, ale mus.


sofa tapicerowana
Author: PoshSurfside.com
Source: http://www.flickr.com


Wydatki związane z zakupem nie przedstawiają sobą dużego problemu, są one położone na poziomie dostępnym dla każdego konsumenta.
W okresie letnim sklepy przechodzą zalew tego rodzaju produktów, rozważnie jest wykorzystać ten moment na zorientowanie się, jaka opcja będzie najlepszą dla nas, nawet jeżeli plany instalacji klimatyzacji mamy dopiero na przyszły sezon.