Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Która sportowa kamera będzie właściwa dla biegacza?

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Należyta kamera sportowa musi być zaprojektowana tak, aby radowała osobę użytkującą z doskonałej jakości zdjęć, wideo w dużej rozdzielczości i mobilności.


Ochota uwieczniania sportowych dokonań jest na tyle silna, iż producenci już dawno dostrzegli w tym biznes oraz prześcigają się w odkrywczych rozwiązaniach.
W jaki sposób nie zginąć w gąszczu sportowych kamer oraz kupić dobry dla siebie towar? Segment sportowych kamer jest bardzo mocno obsadzony przez wielu fabrykantów. Wyłuskać dobry dla siebie artykuł to praktycznie rzecz biorąc poświęcenie paru godzin na porównywanie poszczególnych kamer z sobą oraz funkcji, jakie oferują – oraz tych, które możesz dokupić. Wybór optymalnej sportowej kamery nie jest prostą decyzją, stąd przygotowaliśmy poniższy wpis kamer Yi. Stwierdzić, że powinna być funkcjonalna to na pewno zbyt mało. Kamera sportowa powinna mieć szereg udogodnień, aby móc z niej korzystać w szybki jak też komfortowy sposób dla przykładu w trakcie zawodów sportowych, joggingu, jazdy na bicyklu albo nawet nurkowania.Taką sportową kamerą jest Gopro Hero 5 Session.


Waga
Author: Marcel Oosterwijk
Source: http://www.flickr.com


Co winna zawierać dobra sportowa kamera: obudowę ergonomiczną – dokładnie mamy na myśli jej strukturę, pomyślny kształt i taką wielkość przycisków, by można było ekspresowo rozpocząć zapis wideo albo zdjęć; odpowiednią wagę – przy bardzo długim użytkowaniu tego oprzyrządowania, zaczyna ciążyć nam każdy zbyteczny gram; jakość notowanych wideo – jako że mówimy o kamerach, to rzecz jasna nie może zabraknąć paru zdań o owym parametrze. Wiele spośród sportowych kamer oferuje zapis wideo w jakości 4K kamera gopro hero 5 session.
Nie zawsze jednakże oznacza to, że nasze wideo będzie o bardzo czystej jakości. Można się srogo rozczarować, toteż warto poszukać w sieci wideo innych eksploatatorów zarejestrowanych upatrzonym modelem. Kamery Yi również posiadają przedstawione wyżej funkcje.