Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

  • Posted on: 5 January 2022
  • By: addmean
Producenci telefonów komórkowychprzeganiają się w coraz to innych gadżetach w wytwarzanych przez siebie urządzeniach. Innowacyjne aparaty fotograficzne, porównywalne z najprostszymi lustrzankami, specjalistyczne aplikacje graficzne do obróbki zdjęć, spersonalizowane odtwarzacze filmów, z doskonałą jakością dźwięku. Lecz firma Sony wniosła na rynek coś jak najbardziej fenomenalnego - stworzyła telefon całkiem wodoszczelny.

Sony xperia
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Tego rodzaju funkcje występowały już w przeszłości w profesjonalnych aparatach do wykonywania zdjęć pod wodą oraz oczywiście w zegarkach. Jednak wraz z nastaniem modelu Sony z1 compact, również posiadacze telefonów komórkowych mogli zapomnieć o leku przed zalaniem. Zapewne wielu z nas pamięta zdarzenie, kiedy jemu albo któremuś ze znajomych zalał się telefon i konieczna była jego kosztowna naprawa lub wymiana.Dlatego tak wielu ludzi obecnie ceni sobie funkcję wodoszczelności w aparacie telefonicznym. Niedawno wszedł na rynek kolejny model Sony Xperia z5, który ma jeszcze większą tolerancję na zachlapania niż Sony z1 compact. Oprócz tego, że można robić nim fotografię pod powierzchnią wody, dodatkowo możemy wziąć go z nami na głębsze nurkowanie. Jednak przed każdym zamoczeniem, należy bezwzględnie pamiętać aby zamknąć wszelkie klapki od ładowarki, gdyż przez nie może się dostać woda do środka. W aparacie Sony z5 umieszczono specjalny klips, który nam to ułatwi. Ciekawą opcją na rynku jest również aparat (Insta360 ONE X2) Xiaomi redmi note 2, który co prawda nie jest wodoodporny jak Sony Xperia z5, ale posiada bardzo zaawansowany procesor, działający niezwykle sprawnie, nawet przy włączeniu wielu aplikacji w jednym czasie, nie wiesza się ani odrobinę. Posiadacze tego modelu, który ukazał się na rynku pod koniec 2015 roku, niezwykle go za to chwalą: polecamy stronęsmartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
O innych ciekawych funkcjach telefonu,możemy poczytać w internecie - wystarczy tylko wpisać frazę "Xiaomi redmi note 2" do naszej wyszukiwarki. Jeszcze na koniec, wracając do modelu Sony z5, oprócz fenomenalnej odporności na ciecz, jest on również niezwykle uodporniony na zniszczenia - . Dzięki specjalnej obudowie, nawet w sytuacji upadku na niezwykle twardą, kamienną posadzkę, wyświetlacz pozostaje cały. Technologia idzie coraz mocniej do przodu, pojawiają się modele telefonów z zaawansowanymi funkcjami, gadżety do nich są niezwykle różnorodne. Za najlepsze modele oczywiście należy sporo zapłacić, lecz za podstawowy telefon z funkcja wodoszczelności zapłacimy już niewielkie kwoty.