Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne robienie zdjęć z powietrza

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Dzisiejszy dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów dostępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o doskonałej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki współczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził ogromne zaciekawienie wśród wielu jednostek.

Zdjęcie z drona
Author: RHL Images
Source: http://www.flickr.com
Dron dron phantom 3 został wyposażony w inteligentne, innowacyjne rozwiązania, dwa bardzo prędkie komputery, a także w wolne porty ofiarowane do rozbudowy. Obsługa drona jest niezmiernie bezproblemowa, bowiem ma on wiele automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy mogą skoncentrować się na konkretnych celach i zadaniach, bez zbędnego rozdzielania uwagi.

Ten dzisiejszy dron umożliwia filmowanie z powietrza cudownych obrazów, jakie doskonale będą przedstawiać się na szerokim ekranie. Możemy z prostotą dopasować go do swoich potrzeb oraz radować się jego nowoczesnością oraz funkcjonalnością- .

Do drona dorzucono lekki w obsłudze, wydajny kontroler, jaki umożliwia łatwe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to zezwala bezproblemowo kierować dronem, nagrywać filmy oraz robić nadzwyczajne zdjęcia - bez większego wysiłku. Poza tym kontroler został wyposażony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może bez ryzyka zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie bać się jego upadku.

Dron (sprawdź specjalistycznego drona DJI Phantom) SOLO posiada również świetne zasilanie, może lecieć bez przerwy do 25 minut. System świetnie kontroluje zużycie baterii, dlatego możemy bezproblemowo obserwować kiedy należy powstrzymać lot i skierować drona z powrotem na ziemię- Aktualizacja zmorą operatorów?.


Oprócz świetnej technologii i nowomodnych rozwiązań, dron SOLO przedstawia się fenomenalnie też pod względem wizualnym. Elegancki, stylowy i nowoczesny - zdecydowanie jego wygląd jest kolejną zaletą tego sprzętu. Jeżeli więc szukasz najlepszego drona na rynku, to zdołasz być przeświadczony, iż quadrocopter 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dziś zobacz, gdzie możesz zakupić tego współczesnego drona. Zachęcamy także do dokładniejszego poznania się z jego wszystkimi parametrami.