Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Polecane i rekomendowane obiektywy - profesjonalny obiektyw Sigma 17-50mm

  • Posted on: 3 March 2022
  • By: addmean
Wśród wielu promowanych i fachowych obiektywów na rynku z pewnością zdołamy wyróżnić szczególny obiektyw sigma 17-50, jaki cechuje się faktycznie wyśmienitymi parametrami użytkowymi, a przy tym jest nadzwyczaj gustowny i estetyczny.

aparat fotograficzny Sigma
Source: http://www.sigma-sklep.pl/
Obiektyw sigma 17-50 mm jest to standardowy jasny obiektyw, który jest zaopatrzony w nadzwyczaj funkcjonalny system stabilizacji obrazu, proponuje również nadzwyczaj rozległy kąt widzenia. Obiektyw ten ma również nowego rodzaju soczewki FLD oraz nowe elementy stworzone w oryginalnej technologii Glass Mold.Obiektyw sigma 17-50 charakteryzuje się także ultradźwiękowym silnikiem HSM, kapitalną nowością w tym modelu są także najnowsze powłoki antyrefleksyjne wielowarstwowe, które bardzo efektywnie zmniejszają flary podczas wykonywania fotografii pod słońce. Wartością tego modelu na pewno jest również to, że został on zaopatrzony w współczesny napęd, dzięki któremu obiektyw cechuje się niezwykle cichą pracą.

Jeżeli chodzi o główną specyfikację tego modelu, to pożądane byłoby wiedzieć, że posiada on zmienną ogniskową, jego konstrukcja składa się z 17 fragmentów w 14 grupach, mało tego optymalna wartość przesłony wynosi 22.0, a minimalna 2.8. Obiektyw sigma 17-50 mm posiada również 7 listków przesłony, jego kąt widzenia to 72,4 od 27,9 stopnia, natomiast średnica filtra wynosi 77 - obiektywy do aparatu. Obiektyw przedstawia się też cudownie pod względem wizualnym. Prawidłowo sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak również prawdziwych profesjonalistów, w związku z tym z pewnością jest to artykuł godny polecenia.
Zastanawiając się nad nabytkiem tego modelu obiektywu pożądane byłoby zapoznać się również z licznymi recenzjami, jakie wolno odszukać na przykład w Necie. Większość z nich uznaje, iż jest to wyśmienity obiektyw o nadzwyczaj dobrych parametrach, wskutek tego niewątpliwie wolno przyznać mu najwyższe oceny. Jest on stylowy, niezmiernie przydatny, luksusowy i ogromnie oryginalny.

Sprawdź też: