Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Projektowanie stron internetowych

  • Posted on: 18 May 2019
  • By: addmean
Internet stał się jednym z najpotężniejszych narzędzi marketingu. Coraz większa ilość firm zdaje sobie sprawę z konieczności stworzenia funkcjonalnych i przyjaznych dla internautów portali internetowych. Aby pozyskać nowych użytkowników, firmy wydają fortuny na wysokiej klasy specjalistów od projektowania stron internetowych. Pytanie, jak powinna wyglądać perfekcyjna strona internetowa?
E-biznes, internet
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Są w tej sprawie, dwa kluczowe punkty widzenia. Pierwszy mówi, że strona internetowa ma przyciągać uwagę i być elegancko zaprojektowana pod względem graficznym. Druga opinia sugeruje, że najlepiej sprawdzają się strony nieskomplikowane, bez niepotrzebnych ozdobień. Z analiz organizacji zajmujących się optymalizacją stron internetowych wynika, że użytkownicy wybierają te strony, które wyróżniają się na tle innych, a co za tym idzie, nie tanie w kreacji i utrzymaniu.

Którą opcję zatem wybrać? Zazwyczaj racje leżą gdzieś po środku. Przy projektowaniu strony należy mieć na uwadze specyfikę grupy docelowej, do której będzie ona adresowana.

Istotna jest także specyfika branży, której strona ma dotyczyć. Korzyści płynące z posiadania dobrej pierwszej strony, wykraczają poza dochód osiągany za pośrednictwem internetu. Jest ona bowiem wizytówką firmy, którą klienci biorą pod uwagę nawet, jeśli sama transakcja nie zostanie zrealizowana za pomocą internetu. Jeśli pragniemy posiadać świetnie wykonaną stronę, najlepiej oddać witrynę w ręce specjalistów. W tym celu wpiszmy w wyszukiwarkę szukane usługi i miasto, np. „projektowanie stron internetowych Wrocław” lub zobaczmy tutaj.

Klienci cenią sobie nie tylko walory artystyczne projektu strony, ale także prostotę w obsłudze. Pokrętny i powolny proces rejestracji często denerwuje internautów. Dlatego też projektanci stron internetowych powinni projektować strony łatwe w obsłudze, przyciągające uwagę i przyjazne użytkownikowi.

Jeśli myślimy o założeniu profesjonalnej strony internetowej, warto zgłosić się do agencji interaktywnej. Zajmuje się ona skokiem funkcjonalności portali internetowych, ułatwia nawigację po serwisie, zwiększa ruch na stronach oraz wzrost zaufania do portalu. Warto zaglądać na fanpage agencji interaktywnych, ponieważ często pojawia się promocja na facebooku, dzięki której niektóre usługi firma wykonuje w niższych cenach.

Źródło: 404design.pl