Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Rynek nieruchomości we Wrocławiu

  • Posted on: 27 May 2020
  • By: addmean
Od ostatniego kwartału ubiegłego roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach czterech kątów w obrocie wtórnym i pierwotnym. Niezależnie, czy chodzi o stare czy mieszkania nawet wychodzi poza średni krajowy spadek kosztów metrażu. By daleko nie szukać - miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta ze sporą pewnością nie zmieni się w dniach, ponieważ rozpoczynają się urlopy, okres dla deweloperów.
Koszty mieszkań we Wrocławiu nie są jednak jednolite. Zgodnie z podstawami ekonomii, są one inne w popularniejszych okolicach.

Zainteresował Cię nasz wpis? To fantastycznie! Kolejne tak samo atrakcyjne artykuły odszukasz pod podanym odnośnikiem - tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (https://anplast.pl/).

Widzimy to na przykładzie Krzyków, tam trzeba więcej wyłożyć za metr, w porównaniu do mniej ciekawej okolicy. Dla porównania, w dzielnicy Sępolno utrzymuje się stabilna tendencja spadkowa.

dom wielorodzinny
Author: Monier
Source: Monier
Dysponujący sporymi środkami nabywcy z zainteresowaniem patrzą na każde nowe osiedle (). Szczególnie atrakcyjne dla zamożniejszych mieszkańców są zapewniane przez odgrodzenie bezpieczeństwo, rozwinięta infrastruktura i przestronne mieszkania.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to poznaj ten unikalny serwis (https://www.eremit.pl/grysy-ogrodowe/). Zgłębisz w nim materiały, które okażą się dla Ciebie zajmujące.

Deweloper () korzysta z sporego popytu na nie, stąd ceny luksusowych nieruchomości we Wrocławiu nie maleją, a nawet trochę pną się w górę.Podsumowując, jest teraz korzystny okres na zakup własnego lokum we Wrocławiu. Ofert jest niespotykana obfitość, o czym przekonamy się przeglądając internet. Wklep do wyszukiwarki frazy nowe mieszania na sprzedaż albo „mieszkania deweloper”, a ujrzysz sam, jak wysoka jest podaż. Udanego polowania na okazje!