Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Wiele osób śni o tym, żeby mieć nowe auto - jednak wpierw powinni sprzedać stare, żeby mieć chociaż część pieniędzy na zakup następnego

  • Posted on: 18 January 2019
  • By: addmean
Z reguły przy chęci kupna kolejnego samochodu, zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie nam potrzebna znaczna gotówka. Z tego powodu mamy zamiar ją uzbierać z kilku źródeł.


Karta SanDisk Extreme® Pro™
Author: SanDisk
Source: SanDisk


ASUS Eee Pad Transformer Prime
Author: ASUS
Source: ASUS


Jednym z nich będzie sprzedanie starego auta. Aby nie czekać miesiącami na chętnego, możemy wziąć sprawę w swoje ręce.


skup
Author: Tomasz Lewicki
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jest jakiś upatrzony model nowego wozu, który mamy zamiar zakupić, to powinniśmy się pośpieszyć. Szczególnie, jeżeli nasz obecny wóz często płata nam różne figle. Zapewne na nowy wóz mamy odłożone jakieś pieniądze, ale przydadzą się również te środki, które otrzymamy za stary samochód. By nie czekać zbyt długo na kupca, mamy szansę zadziałać natychmiast. Starczy zadzwonić do firmy, która kupuje stare samochody. W większych miastach zazwyczaj bez problemu znajdziemy skup używanych aut. Czasami nabywają one nawet niebywale stare auta, które nie dostały przeglądu lub nie posiadają ważnego ubezpieczenia. Zwykle takie maszyny przeznaczone są na części. Na szczęście nie będzie to już nasz kłopot. My sprzedaliśmy grata. Skupy najczęściej płacą gotówką i to w ten sam dzień. Zatem pewną część środków na nowe auto mamy już w kieszeni. Większość skupów oferuje dość korzystne sumy, jednak powinniśmy pamiętać, że auto, które wyceniają, jest już stare. Zatem nie powinniśmy oczekiwać kokosów.


Jednak pozytywy w tej sytuacji i tak są zauważalne gołym okiem. Mamy w ręce gotówkę i nie musimy przejmować się tym, gdzie trzeba będzie zezłomować wóz, który już nie może wyjechać na ulicę.