Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Zacznij swoją przygodę z fotografią! Zapoznaj się z możliwościami innowacyjnych kamer!

  • Posted on: 17 January 2019
  • By: addmean
Fotografia przeradza się w coraz chętniej selekcjonowane hobby. Uchwycenie chwili fascynuje ciągle kolejne jednostki. W jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z fotografią?
Przeszkol się z podstaw robienia zdjęć

aparat
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Biorąc aparat i patrząc na cel naszego zdjęcia często jesteśmy tak skoncentrowani na pierwszoplanowym obiekcie, że kompletnie nie zauważamy tego co się wydarza z tyłu. Z tej przyczyny wykonaliśmy np. portret naszej babci, a po jego wywołaniu zauważamy, że umieszczona z tyłu lampa wychodzi bezpośrednio z głowy naszej postaci, kompletnie psując układ i prezentując się po prostu zabawnie. Dlatego tak istotne jest świadome widzenie i pojmowanie tego co pragniemy sfotografować. Inny przykład to zdjęcia na plaży - miejsce ogólnodostępne, w scenerii nietrudno o widok, którego później nie będziemy chcieli pokazywać. Z przemyślanym patrzeniem wiąże się sztuka kadrowania.

Oczywistym może się wydawać umiejscowienie przedmiotu w środku kadru, jednak jest to pomyłka. Aby nadać zdjęciu ciekawego wyglądu, należy wykorzystać technikę trójpodziału. Jeśli podczas robienia zdjęcia ujęcie nie udało się nam, nie ma przeszkód by postarać się skadrować go potem w programie graficznym. Niestety ta opcja nie za każdym razem da nam dobre rezultaty. Nie bez znaczenia jest aparat jakiego używamy.
aparat
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Porządny sprzęt ma dużą rozdzielczość, co dostarcza fotografie w wysokiej jakości i umożliwia złapanie większej liczby detali. Takim aparatem z pewnością jest eos 70d. Bez wysiłku nakręcimy nim także wszystkie rodzinne wydarzenia.
Nie tylko fotografia pozwala na zachowanie czasu

Ciekawym sprzętem jest również kamera gopro hero 3.

Czy takie problemy Cię absorbują? Ochoczo zatem kliknij tu - ta użyteczna propozycja (https://kamrec.pl/czujniki-ruchu-pir) zapewne także niezwykle Cię zaciekawi!

Z jej przymiotów z pewnością skorzystają osoby oddające się sportom ekstremalnym, albowiem ta kamera jest bardzo niewielka i mało waży, więc doskonale nadaje się do kasku, etc. Ponad to jest wodoszczelna do 40 m. Jej budowa zezwala na mnóstwo zabaw z kątem nagrywania, jak również daje jakość HD obrazu, zarówno na ziemi, jak i pod wodą. Twórcy zadbali też o jak najlepszą jakość dźwięku. Sprzęt ma wmontowane WiFi i slot na kartę pamięci.