Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/digitalsys.pl/includes/menu.inc).

Zdolności nowej informatyki

  • Posted on: 13 March 2019
  • By: addmean
Potencjał dzisiejszej informatyki jest ogromny. Ale parę lat temu nie wierzyliśmy, że tak dużo rzeczy będzie możliwe, a teraz potrafimy zrobić o wiele więcej, aniżeli byliśmy w stanie sobie wyobrazić. Krok po kroku doprowadziliśmy do tego, że świat stoi komputerami właśnie. Kiedy chodzi o superkomputery, to wtedy mowa o komputery kwantowe. To ten rodzaj komputerów, które opierają się na kwantowych rozwiązaniach. Jednostką w tego rodzaju komputerze nie jest bit, a kubit.

reklama w sieci
Source: freepik.com
Jednak najistotniejsze jest to, że komputery kwantowe są w stanie mieć o wiele większa moc obliczeniową niż zwykłe komputery - komputery kwantowe. Ale jeszcze niedawno takie komputery wydawały się marzeniem, a obecnie są realnym wytworem , które wykorzystuje się w laboratoriach, ale kto wie, co z tego wyniknie. Zresztą podobnie było dawniej z Internetem, a dziś? Cóż wszyscy wiemy, że Internet w dzisiejszych czasach posiada wielką moc. Powinniśmy, więc z niego korzystać, gdy chcielibyśmy by nasza marka faktycznie zyskiwała coraz większą liczbę klientów, ba! możemy nawet powiedzieć: wyznawców. Dzięki Internetowi jesteśmy w stanie pociągnąć za sobą mnóstwo osób. Trzeba jednak mieć świadomość, jakie są formy reklamy internetowej, bo dzięki ich wykorzystaniu da się rzeczywiście sporo zdziałać (zobacz: polecany portal alterweb.pl). Z tego powodu powinniśmy zainwestować w marketing internetowy, poza osobami od reklamy w realnym świecie należy też zatrudniać osoby znające się na reklamowaniu się w sieci, przez, co działania marketingowe naszej firmy będą pełne i będzie można radować się z zysków, jakie nam dane reklamy są w stanie przynieść.internet
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Tzw. sieć anonimowa, czym jest?
Mnóstwo użytkowników sieci internetowej Interesuje się: co to jest tor? Tor jest sieciom anonimową, to znaczy, że pozwala ruchu w sieci, który nie jest monitorowany albo przeanalizowany. To prowadzi do tego, że użytkownicy posiadają dostęp do sieci, ale są prawie w 100% anonimowi. Opiera się on na wielowarstwowym szyfrowaniu, dlatego mawia się o cebulowym trasowaniu. Wiadomo, że programiści doskonale wiedzą, na czym działanie tej sieci polega i posiadają wiedzę w jaki sposób sprytnie wykorzystać wszelkie jej opcje: co to jest tor.