Świetne miejsce dla entuzjastów fotografii i nie tylko.

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
K-consult Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 1998r. Obecnie firma funkcjonuje kompleksowo na wielu płaszczyznach. Poza konsultingiem w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, działalność obejmuje import i dystrybucję owego sprzętu.
Fotograf z aparatem
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Od 2007r. Jest także dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli nie wiesz jak korzystnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś firma (przejdź
Amatorzy - fotografowie
Author: Stephen Wolfe
Source: http://www.flickr.com
Przykład ofert: sigma 70-200Marka na pewno zmierza do bycia liderem na rynku w dziedzinie dostawców kompleksowych. Efektywność dążenia potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, o których można przeczytać na stronie www firmy Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na wypożyczaniu obiektywów przez internet. W 2006r. K-consult został nagrodzony jako najlepszy dystrybutor aparatów cyfrowych w Polsce.

Nagroda najlepszego dystrybutora w Polsce była jedynie zwieńczeniem sukcesu wśród dystrybutorów europejskich, gdyż wcześniej firma (zobacz również monitoring w firmie) otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest się czym pochwalić.


Source: Sigma Sklep