oświetlenie

Dom na miarę czasów, czyli systemy inteligentne w naszym otoczeniu

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
oświetlenie
Author: Dustin Iskandar
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce, w której technologia odciska coraz większe piętno na nasze życie. Jest obecna w niemal każdym elemencie naszych aktywności. Dzięki technice mamy możliwość komunikować się w niezwykle łatwy sposób, korzystać z wyjątkowo rozbudowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną pracę w mocno produktywny sposób.

Marketing na telebimie LED to znakomite i wydajne dotarcie do dużej rzeszy ludzi

  • Posted on: 27 December 2021
  • By: addmean
Telebim
Source: www.medas-media.com.pl
Reklama na telebimie to skrupulatny oraz perfekcyjny sposób na dojście do wielkiego grona osób. Światło LED na ekranach reklamowych to nowoczesne rozstrzygnięcia technologiczne, jakie kreują innowacyjną i skuteczną jakość reklamy. Lampy LED to również oszczędność kosztów związanych z reklamowaniem firm, organizacji, przedmiotów, usług, sklepów czy też hipermarketów, a również reklamą każdych akcji wyborczych czy też gminnych.

Czemu dobrze wykorzystywać oświetlenie led? Jakie gwarantuje korzyści, w jakiego rodzaju miejscach jest najbardziej konieczne?

  • Posted on: 16 October 2021
  • By: addmean
mała żarówka led
Source: pixabay.com
W ostatnich latach zmieniła się nasza świadomość w wielu dziedzinach, dzięki czemu korzystamy na tym my i nasze otoczenie. Dobrym przykładem jest stosowanie energii lub segregowanie śmieci. Z pewnością więc tracimy mniejszą ilość energii niż dawniej, bo mamy do wyboru większą ilość możliwości, z innej strony takie rozwiązania są korzystniejsze i również pod innymi względami. Powie to każdy kto urządza różnorodne pomieszczenia w swoim domu.

W jaki sposób właściwie dobieramy lampy w zależności od typu domowego pomieszczenia

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
jadalnia
Author: andTradition
Source: Stereodesign.pl
We współczesnych czasach oświetlenie jest montowane nie tylko z powodów czysto utylitarnych. Gustowna lampa bywa nieodzownym elementem wystroju wnętrz. Żeby jednak ona była w stanie spełniać wszystkie swoje role, musi być dobrze dobrana do stylu, w jakim zaprojektowano dany pokój. Ludzi interesu, którzy całe dnie spędzają w na służbowych wyjazdach nie będą przywiązywać wielkiej wagi do prezencji lamp - istotne, żeby w nocy było widno. Z kolei rzeźbiarze zaprojektują dla siebie niezwykły układ oświetlenia.