oświetlenie

Marketing na telebimie LED to znakomite i wydajne dotarcie do dużej rzeszy ludzi

  • Posted on: 7 April 2019
  • By: addmean
Telebim
Source: www.medas-media.com.pl
Reklama na telebimie to trafny i fascynujący sposób na dojście do ogromnego grona osób. Lampy LED na ekranach reklamowych to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które stwarzają nowoczesną oraz efektywną jakość reklamy. Oświetlenie LED to też oszczędność kosztów połączonych z reklamowaniem przedsiębiorstw, instytucji, wyrobów, usług, sklepów czy też hipermarketów, a również marketingiem każdych akcji wyborczych czy też społecznych.

W jaki sposób właściwie dobieramy lampy w zależności od typu domowego pomieszczenia

  • Posted on: 28 February 2019
  • By: addmean
jadalnia
Author: andTradition
Source: Stereodesign.pl
We współczesnych czasach oświetlenie bywa montowane nie tylko ze względów czysto utylitarnych. Gustowna lampa bywa niezastąpionym elementem wystroju wnętrz. Aby jednak ona mogła spełniać wszystkie swoje zadania, musi pozostawać dobrze dobrana do stylu, w jakim zaprojektowano konkretny pokój. Ludzi biznesu, którzy całe tygodnie spędzają w pracy nie będą przywiązywać wielkiej wagi do wyglądu lamp - ważne, aby w nocy było jasno. Natomiast malarze zaprojektują dla siebie oryginalny układ oświetlenia.

Dom na miarę czasów, czyli systemy inteligentne w naszym otoczeniu

  • Posted on: 18 February 2019
  • By: addmean
oświetlenie
Author: Dustin Iskandar
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, w których technologia wywiera coraz większy wpływ na nasze życie. Jest obecna w prawie każdym aspekcie naszych aktywności. Dzięki technice możemy komunikować się w bardzo łatwy sposób, używać wyjątkowo skomplikowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną aktywność w wysoko produktywny sposób.