chmura

Nowoczesne technologie niezbędne w biznesie

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy, żeby nasza firma była uważana za profesjonalną musimy zdobyć odpowiednie narzędzia. Warto żebyśmy korzystali z możliwości, jakie daje nam współczesna technologia. Jeśli chodzi o przechowywanie różnego rodzaju danych, to nie mamy ich już na laptopach teraz posiadamy możliwość przechowywania wszystkiego w chmurze.

Na czym polega przetrzymywanie plików, w tak zwanej chmurze? W jaki sposób to wygląda oraz czy warto w taki sposób trzymać pliki?

  • Posted on: 14 February 2019
  • By: addmean
computing
Author: Perspecsys Photos
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy wciąż bardziej popularne stają się wygodne rozwiązania technologiczne, jakie mają wpływ na lepsze funkcjonowanie każdego z nas. Szczególnie odnosi się to do funkcjonowania przedsiębiorstw, w ten sposób mogą one oferować coraz lepsze usługi. Jednym z najbardziej poznanych w ostatnich czasach zjawisk jest tak zwany cloud computing. To aplikacje, ale również infrastruktura it, są dostarczane w formie usługi internetowej przy użyciu luźnego modelu finansowego. Chmura taka dostarcza więc rozwiązań, dzięki którym firma posiada stałą możliwość dostosowywania technologii oraz narzędzi do obecnych potrzeb.