chmura

Na czym polega przetrzymywanie plików, w tak zwanej chmurze? W jaki sposób to wygląda oraz czy warto w taki sposób trzymać pliki?

  • Posted on: 20 March 2023
  • By: addmean
computing
Author: Perspecsys Photos
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy coraz bardziej powszechne są wygodne rozwiązania technologiczne, które mają wpływ na lepsze życie każdego z nas. Szczególnie odnosi się to do funkcjonowania przedsiębiorstw, dzięki czemu mogą one oferować wciąż lepsze usługi. Jednym z bardziej znanych ostatnio zjawisk jest tak zwany cloud computing. To aplikacje, lecz również infrastruktura it, są dostarczane jako usługa internetowa przy zastosowaniu elastycznego modelu finansowego. Chmura taka dostarcza więc rozwiązań, dzięki jakim firma ma ciągłą możliwość dostosowywania technologii i narzędzi do obecnych potrzeb.

Nowoczesne technologie niezbędne w biznesie

  • Posted on: 3 July 2020
  • By: addmean
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcielibyśmy, żeby nasza firma była uważana za profesjonalną musimy używać odpowiednich narzędzi. Dobrze byśmy korzystali z możliwości, jakie przedstawia nam współczesna technologia. Gdy chodzi o przechowywanie różnego typu danych, to nie trzyma się ich już na komputerach obecnie mamy możliwość przechowywania wszystkiego w chmurze.