Internet

Gry na komputer to wspaniała rozrywka, ale tylko pod warunkiem, że sięgasz po oryginalne i pasjonujące programy

 • Posted on: 19 March 2019
 • By: addmean
gracz, gra komputerowa
Source: pixabay.com
Dobrze jest wyszukać ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu, przecież każdy z nas musi posiadać jakieś hobby. Wiele osób kocha spędzać czas przed telewizorem, pasjonuje się kinem albo oglądanym sportem, kolejni preferują rozrywki na świeżym powietrzu, jak chociażby turystyka czy przeróżne zajęcia sportowe. Coraz więcej osób polubiło także spędzać czas przed monitorem komputera. Zapewnia on sporo ewentualności rozrywek.

Linux serwery, serwery wirtualne - przeczytaj co trzeba o tym wiedzieć

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
serwerownia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach wszystko dzieje się w równoległym do rzeczywistego świata, tj. w świecie internetowym. Nie każdy jednak wie jak funkcjonować w sieci. Nie chodzi tu, o zwyczajne sprawdzanie stron albo rejestrowanie się na różnych portalachlub o korzystanie z usługi zakupów online.

Gadżet nie tylko do zabawy ale również posiada wiele innych opcji

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
telefon komórkowy
Author: Microsiervos
Source: http://www.flickr.com
Dawniej telefony służyły tylko do prowadzenia rozmów. Razem ze wzrostem popularności aparatów komórkowych, producenci zaczęli dodawać nowe funkcje. Aktualnie wielu ludzi nie wyobraża sobie codzienności bez dostępu do telefonu.

O czym należy pamiętać kupując najlepszy telefon?

 • Posted on: 4 March 2019
 • By: addmean
telefon
Author: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Source: http://www.flickr.com
Telefon komórkowy jest w dzisiejszych czasach praktycznie niezbędny. Daje możliwość na utrzymywanie stałego kontaktu z otoczeniem, ale najczęściej pełni też szereg innych funkcji. Dzięki zaawansowanym aplikacjom może być notatnikiem, organizerem bądź konsolą do gier. Większość modeli umożliwia szybkie korzystanie z internetu, a na rynek stale wchodzą kolejne rozwiązania, które od razu zyskują sobie sporo zwolenników. Kupno telefonu ma więc spore znaczenie, lecz w gąszczu nowoczesnych rozwiązań może generować faktycznie wiele kłopotów. Na co w takim razie koniecznie trzeba zwrócić uwagę?

Nowoczesne technologie niezbędne w biznesie

 • Posted on: 1 March 2019
 • By: addmean
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy, żeby nasze przedsiębiorstwo było uważane za profesjonalne musimy zdobyć odpowiednie narzędzia. Dobrze żebyśmy wybierali możliwości, jakie daje nam dzisiejsza technologia. Jeżeli chodzi o gromadzenie różnego rodzaju danych, to nie trzyma się ich już na laptopach teraz mamy opcję przechowywania wszystkiego w chmurze.

W czasie wypraw turystycznych również przydaje się właściwa nawigacja, zatem znajdź optymalny model dla siebie

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
consulting
Source: http://www.4results.pl/
bezpieczeństwo oraz komfort to dwie kwestie, na które warto patrzeć podczas wycieczek turystycznych. Obydwa te czynniki polepszy użycie fachowych aparatów do nawigacji.

Kamery ip często będą nabywane

 • Posted on: 17 February 2019
 • By: addmean
Kamera internetowa
Author: Sweex
Source: Sweex
Kamery internetowe nie są sporym wydatkiem. Jeżeli często kontaktujemy się z kimś za pomocą komunikatorów internetowych, to powinniśmy wiedzieć, że sporo z nich oferuje nam ewentualność widzenia się z rozmówcą na żywo, pod warunkiem, że mamy odpowiednie kamery internetowe. Na szczęście jak się okazuje, nie będą one wielkim wydatkiem, więc każdy z nas może sobie na nie zezwolić, a jeżeli przypatrzymy się ich parametrom, to może się okazać, że ta, która będzie nam niezbędna do przeprowadzenia konwersacji na pewno nie będzie kosztowna.

Pages