komputery

Czy informacje na naszym komputerze są bezpieczne? Jak zabezpieczyć ważne dane przed utratą lub przejęciem przez osoby nieuprawnione?

 • Posted on: 25 October 2019
 • By: addmean
komputer, dane
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach człowiek tak naprawdę nie może obyć się bez sprzętów elektronicznych. Różnych gadżetów jest naprawdę sporo na rynku, natomiast wciąż choćby do pracy używane są laptopy albo też komputery stacjonarne. Oczywiście wydajność tego typu sprzętów jest lepsza aniżeli jeszcze parę lat wstecz. Stele wymyśla się coraz to nowe udogodnienia, jakie powodują, iż korzystanie z takich urządzeń jest wygodniejsze.

Awaria komputera - zabezpiecz bezcenne dane

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
LAPTOP Z SERII Q
Author: Partner of Promotion
Source: Partner of Promotion
Najprawdopodobniej każdemu z nas przytrafiła się choć raz awaria komputera. Pół biedy, jeżeli korzystamy z niego właściwie jedynie do rozrywki, korzystamy z internetu czy gramy w gry. Wówczas nie jest to dużym problemem. O wiele gorzej jest jednak jeśli komputer służy nam do pracy albo nauki - mamy w nim wiele niezbędnych wiadomości albo tekstów, prace zaliczeniowe czy jakiekolwiek znaczące dokumenty. W takiej sytuacji potrzebujemy serwisu, który będzie działał szybko i skutecznie.

W tej branży ciągle potrzeba się dokształcać, nie unikaj spotkań oraz konferencji IT

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
Konferencja biznesowa
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Są zawody, których przedstawiciele wciąż powinni poszerzać zakres swej wiedzy oraz doskonalić kwalifikacje. Powiązane bywa to z charakterem tej działalności i jej nieustannym rozwojem. Do wspomnianych branż na pewno można zaliczyć IT. Specjaliści odpowiedzialni za rozwój oraz wdrażanie technologii komputerowych bądź sieciowych bezustannie muszą się dokształcać, żeby móc sprostać wymaganiom swego zawodu oraz dobrze wypełniać powierzone zadania.

Pakiety firmowe nie tylko na start, czyli jak skutecznie rozpocząć biznes

 • Posted on: 2 March 2019
 • By: addmean
Opiekun IT
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
Narzędzia online są istotną częścią w pracy większości dzisiejszych firm. Już nie wymaga się wielu tygodni intensywnych szkoleń i wdrożeń, które nie dadzą nam gwarancji poznania branży. Praktyka z zakresu działalności firmy, zarządzania finansami, księgowania itd. sprowadza się do połączonego w jedną całość pakietu. Ten zaś jest połączeniem kompletu niezbędnych funkcji i mniejszych programów, które ułatwią prowadzenie małej i średniej firmy.

Kamery ip często będą nabywane

 • Posted on: 17 February 2019
 • By: addmean
Kamera internetowa
Author: Sweex
Source: Sweex
Kamery internetowe nie są sporym wydatkiem. Jeżeli często kontaktujemy się z kimś za pomocą komunikatorów internetowych, to powinniśmy wiedzieć, że sporo z nich oferuje nam ewentualność widzenia się z rozmówcą na żywo, pod warunkiem, że mamy odpowiednie kamery internetowe. Na szczęście jak się okazuje, nie będą one wielkim wydatkiem, więc każdy z nas może sobie na nie zezwolić, a jeżeli przypatrzymy się ich parametrom, to może się okazać, że ta, która będzie nam niezbędna do przeprowadzenia konwersacji na pewno nie będzie kosztowna.

Co można zrobić, kiedy zepsuje nam się komputer? Czy jest na to porada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

 • Posted on: 17 January 2019
 • By: addmean
gadżet
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Kto obecnie nie ma komputera? Taki stan wydaje się aż niemożliwy, przecież ten sprzęt służy do wielu zadań, do pracy, rozrywki, jest nieoceniony w wielu firmach.

Gazetki promocyjne zawierają bieżące i przyszłe obniżki na wiele interesujących oraz innowacyjnych rzeczy

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
sklep sportowy
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Szukanie promocji na innowacyjne oraz piękne sprzęty oprzyrządowania mieszkania, akcesoriów, laptopów oraz szereg innych przedmiotów to oszałamiająca sposobność kupić tanio nowe sprzęty. Szereg ludzi tylko nabywają rzeczy, które w danym czasie są przecenione bądź w promocji. Drukowane gazetki w wielu hipermarketach z obecnymi czy przyszłymi promocjami upraszczają nam w odnalezieniu przedmiotu jaki chcemy kupić.