komputery

Co można zrobić, kiedy zepsuje nam się komputer? Czy jest na to porada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
gadżet
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Kto obecnie nie ma komputera? Ten stan wydaje się aż nierealny, przecież taki sprzęt służy do wielu zadań, do pracy, rozrywki, jest nieoceniony w wielu firmach.

Gazetki promocyjne zawierają bieżące i przyszłe obniżki na wiele interesujących oraz innowacyjnych rzeczy

 • Posted on: 20 March 2023
 • By: addmean
sklep sportowy
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Szukanie promocji na nowoczesne i śliczne sprzęty wyposażenia mieszkania, dodatków, komputerów oraz wiele innych rzeczy to fenomenalna możliwość zakupić tanio nowe urządzenia. Wiele osób jedynie zdobywają rzeczy, które w danym okresie są przecenione bądź w promocji. Drukowane gazetki w wielu supermarketach z bieżącymi czy też przyszłymi promocjami ułatwiają nam w znalezieniu rzeczy który pragniemy zakupić.

W jaki sposób możemy zaoszczędzić na prowadzeniu swojej firmy?

 • Posted on: 3 February 2023
 • By: addmean
komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Trzeba zwrócić uwagę, że chociaż prowadzenie własnej firmy z całą pewnością nie jest proste, to jednak bardzo często mamy okazję natrafić na oszczędności. Np. tak naprawdę nikt nie powiedział, że w każdym przypadku musimy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nie jest powiedziane, iż w razie jakiejkolwiek awarii będziemy płacili spore pieniądze.

Pakiety firmowe nie tylko na start, czyli jak skutecznie rozpocząć biznes

 • Posted on: 3 February 2023
 • By: addmean
Opiekun IT
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
Narzędzia online są kluczową częścią pracy większości obecnych przedsiębiorstw. Już nie trzeba wielu dni intensywnych szkoleń i wdrożeń, po których nie będziemy mieli gwarancji poznania branży. Praktyka z zakresu działania firmy, zarządzania finansami, księgowania itd. sprowadzić się może do połączonego w jedną całość pakietu. Ten zaś jest połączeniem kompletu istotnych funkcji i pomniejszych programów, które ułatwią prowadzenie małej i średniej firmy.

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
samochód
Author: Calvad.pl
Source: Calvad.pl
komputery są urządzeniami podobnymi, jak każdy tego typu sprzęt. Aby dobrze działały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób zatroszczyć.


Chodzi tutaj o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy też o zachowanie ostrożności z różnego rodzaju cieczami przy klawiaturze.

Skomputeryzuj swoje przedsiębiorstwo

 • Posted on: 6 November 2022
 • By: addmean
Informatyka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz założyć własne przedsiębiorstwo? Dobry pomysł. Własna działalność to niezłe warunki podatkowe (18 procent), swoboda i możliwość zarobku. Bez wątpliwości jest także niebezpieczeństwo, zwłaszcza z gospodarczą koniunkturą. Wszyscy dość mają już informacji o spadających wskaźnikach.

Pages