AGD

Pochwała majsterkowicza

 • Posted on: 4 May 2020
 • By: addmean
domowe AGD
Author: Goedeker's
Source: http://www.flickr.com
Pomimo że jesteśmy ludźmi uzależnionymi od rzeczy jednorazowego użytku jeżeli coś się popsuje w pierwszym odruchu wyszukujemy nowego modelu, bardziej niezawodnego oraz częstokroć tańszego niż dotychczas posiadane urządzenie. Prawie nikt nie stara się reperować telefonów. Właściwie zniknęły warsztaty reperujące drobny sprzęt gospodarstwa domowego jak żelazko bądź lokówka. Niestety, działa w tym przypadku ekonomia - nie ma po prostu popytu na takie usługi.

Kuchnia to prawdziwe serce domu, więc to wnętrze powinno się zaprojektować naprawdę bardzo dokładnie

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
wejście na poddasze
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Podczas projektowania domu, uwagę należy zwracać na konkretne wymagania danych pomieszczeń. W wypadku kuchni staranne Aranżowanie jest bardzo ważne, ponieważ akurat to wnętrze musi być funkcjonalne oraz wygodne, a zgromadzone w nim meble muszą gwarantować wygodną pracę.


Dopasuj do potrzeb kuchni


Najlepiej decydować się na kuchnie na wymiar Grodzisk Mazowiecki będzie idealnym miejscem, jeśli zamierza się zakupić taką kuchnię w rejonie grodziskim.

Jak robić udane zakupy urządzeń do domu, aby nie się nie wykosztować i być zadowolonym z ich działania?

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
Najnowszy notebook Samsung Serii 9
Author: Samsung
Source: Samsung
Każdy z nas chce ułatwiać sobie życie, by mieć więcej czasu na przyjemne chwile, m.in. spędzając je z najbliższymi, wspólne wychodząc lub podróżując. Pomóc w tym mogą urządzenia AGD, jakie są przydatne podczas wykonywania niezbędnych obowiązków. Lecz jak je kupić, by cieszyć się ich używaniem nie przez kilka miesięcy, ale chociaż parę lat? Przed zakupami w Warszawie dobrze jest rozeznać się, na co zwrócić największą uwagę.

Sokowirówki - smakowity początek dnia

 • Posted on: 8 March 2019
 • By: addmean
Przepis na zdrowy i pyszny sok
Author: First
Source: First
Zdrowy styl życia to po pierwsze zdrowe pożywienie, z dużą ilością owoców i warzyw. Jednak nie są one lubiane przez sporo ludzi, a zwłaszcza dzieci często marudzą, kiedy mają zjeść marchewkę czy jakiś nielubiany owoc. Doskonałym sposobem na zagwarantowanie zdrowej, bogatej w witaminy diety może być zakup sokowirówki, za pomocą której możemy przyrządzić pożywne soki ze wszystkich warzyw i owoców.

Zamienniki zamienne do urządzeń

 • Posted on: 5 March 2019
 • By: addmean
Pralka W 1978 WPS AllWater
Author: Miele
Source: Miele
W zasadzie w każdym domu pracuje co najmniej kilka sprzętów i urządzeń AGD. Niektóre z ich są wręcz niezbędne do normalnego funkcjonowania, bez pozostałych można się obejść, chociaż w dużym stopniu mogą ułatwić codzienne życie. Niestety łączy je jedna duża przypadłość, praktycznie każde z tych urządzeń w pewnym momencie może ulec zepsuciu.

Części do zamiany w sprzętach gospodarstwa domowego

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiada w mieszkaniu odkurzacz. Bo każdy zdaje sobie sprawę, że bez porządnego odkurzacza trudno byłoby mieć porządek w swoich czterech kątach. Część osób wybiera bezprzewodowe odkurzacze, a w niektórych domach zainstalowano odkurzacze centralne. Jednak w większości mieszkaniach korzysta się ze standardowych odkurzaczy. A wybór odkurzaczy jest ogromny.

Elementy zamienne umożliwiające naprawić sprzęt AGD

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
Sprzęt AGD w kuchni
Author: Mike Steinhoff
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś, kiedy kupowaliśmy lodówkę to zostawała ona w naszym mieszkaniu przez wiele długich lat. Gdy cokolwiek się psuło przeważnie u sąsiadalub w piwnicy znalazło się część zamienną, która pozwalał jeszcze trochę pochodzić naszemu sprzętowi. Dziś bywa podobnie, jeśli chodzi o części agd w Szczecinie to raczej nie będzie problemu kupnem odpowiednich części. Zdarza się, że psuje nam się pralka albo zamrażarka przestała chłodzić. Wtedy warto po prostu szukać pasującej części, którą powinniśmy wymienić, żeby wszystko było okej. Ale współczesny sprzęt AGD nie zawsze da się naprawić. A nawet, jeśli uda się zreperować to koszt części będzie tak wysoki, że lepiej będzie dorzucić z dwieście złotych i kupić nowy sprzęt na gwarancji.

Pages