serwer

Wysokiej jakości serwery wirtualne są jednym z lepszych rozwiązań - linux serwer

  • Posted on: 23 September 2020
  • By: addmean
serwer
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Aktualnie internet stanowi dobro, do którego dojście pragnie mieć każdy człowiek. Naturalnie w porównaniu do dawnych czasów sytuacja jest dzisiaj znacznie lepsza i praktycznie każdy zdoła bez trudności korzystać z sieci www. Rozwój poszczególnych technologii związanych z tym obszarem jest ogromnie duży i stale słyszymy o rewelacyjnych unowocześnieniach mających w zamiarze przyspieszyć praktyczność internetu i nie tylko. Do nich trzeba niewątpliwie wirtualny serwer, który gwarantuje prowadzenie portali internetowych w bardzo bezpieczny sposób. Zostało to rozwinięte do tego stopnia, że aktualnie zdecydowana większość niewielkich i średnich przedsiębiorstw z tego użytkuje.

Powinniśmy zaznaczyć, że są różnorakie typy sieci

  • Posted on: 7 March 2019
  • By: addmean
internet
Author: iStock
Source: iStock
Niby zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze funkcjonowanie w Internecie nie są anonimowe, że do każdego tak rzeczywiście możemy dojść, a mimo wszystko czasem słyszymy o nieprzemyślanych rzeczach, które powodują, że ktoś otrzymuje naprawdę surową nauczkę. Dlatego należy powiedzieć, że w świecie informatyki istnieje parę sieci, od których zależy, kto posiada dojście do naszych informacji oraz że tak naprawdę nigdy nie jesteśmy tak anonimowi jak nam się zdaje.

Jak wygląda działanie load balancera? Jakie powinny zaistnieć warunki, aby najlepiej to działało?

  • Posted on: 23 February 2019
  • By: addmean
cloud
Author: www.cloudia.pl
Source: www.cloudia.pl
Z load balancerami jesteśmy w stanie rozkładać równoważne obciążenia pomiędzy dwoma albo większą ilością serwerów Cloud. Umożliwia to na optymalizację zasobów infrastruktury, co sprawia, że ma miejsce jej maksymalizacja i wydajność, zmniejszany jest też czas do min., co z pewnością pozwala na uniknięcie jakichś przeciążeń.