infrastruktura

Rynek nieruchomości we Wrocławiu

  • Posted on: 27 May 2020
  • By: addmean
Poznań
Author: Marcin Chady
Od ostatniego kwartału poprzedniego roku utrzymuje się tendencja spadkowa w cenach mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania odrobinę wykracza poza uśredniony ogólny spadek cen metrażu. Dla przykładu - w maju odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Tendencja ta ze sporą pewnością nie zatrzyma się w kolejnych dniach, gdyż zaczynają się urlopy, czas dla deweloperów.

Jak wygląda działanie load balancera? Jakie powinny zaistnieć warunki, aby najlepiej to działało?

  • Posted on: 23 February 2019
  • By: addmean
cloud
Author: www.cloudia.pl
Source: www.cloudia.pl
Z load balancerami jesteśmy w stanie rozkładać równoważne obciążenia pomiędzy dwoma albo większą ilością serwerów Cloud. Umożliwia to na optymalizację zasobów infrastruktury, co sprawia, że ma miejsce jej maksymalizacja i wydajność, zmniejszany jest też czas do min., co z pewnością pozwala na uniknięcie jakichś przeciążeń.

Najnowsze metody z branży IT

  • Posted on: 10 February 2019
  • By: addmean
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Firmy działające w oparciu o rozmaitego typu oprogramowania, mające rozbudowaną infrastrukturę komputerową, winny w pierwszym rzędzie zadbać o to, by dostarczyć pracownikom szybki, nieograniczony dostęp do internetu. Można by sadzić, że wykorzystanie typowych rozwiązań w tym obszarze jak najbardziej powinno wystarczyć, aczkolwiek jeżeli w firmie w tym samym czasie pracuje więcej stacji, sieć może być w którymś momencie wyraźnie przeciążona. Ważne jest, więc żeby zastosować tego rodzaju rozwiązania, które wyeliminują wszelkie takie sytuacje.