Android

Innowacyjne smartphony. Na co warto zwrócić uwagę?

  • Posted on: 9 November 2019
  • By: addmean
samsung galaxy
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Świat technologii mobilnych a w szczególności telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów urósł w ostatnich latach do bardzo wielkich rozmiarów. Ilość dostępnych modeli, typów telefonów jest ogromny. Cieszy to z całą pewnością wszystkich klientów, jacy mogą wybrać właściwy telefon dla siebie.

Sprawdź, jakiego rodzaju są nowości na rynku urządzeń mobilnych

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
tablet Asus
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Kupując nowy tablet klienci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie markowe, lecz jednocześnie więcej kosztujące, czy zdecydować się na produkt mniej znanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, ale ryzykuje się tym, że urządzenie nie zawsze będzie odpowiednio wykonane i sprawnie funkcjonujące. Za cenę dwustu złotych można się już stać posiadaczem nowego tabletu, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to ma dość przyzwoite parametry.

Najnowsze telefony komórkowe - zobacz najciekawsze oferty

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Obecnie trudno sobie wyobrazić życie bez telefonów komórkowych. Dawno już przeminęły czasy, kiedy niedrogi telefon stale okazywał się banalny. Od dłuższego czasu za niewielkie pieniądze można odszukać rzeczywiście cenny smartfon.
Pomysłowy Kruger&Matz LIVE LIVE 2 umiejętnie łączy w sobie rozsądne parametry z przyzwoitą ceną.

W jakich sytuacjach pomagają nam niektóre aplikacje? Z pewnością to spore ułatwienie jeśli chodzi o bankowość on-line

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
smartphone
Razem z rozwojem smartfonów zmianie uległ sposób korzystania z usług bankowych. Obecnie oprócz wizyty w placówkach banku czy korzystania z usług banku przez Internet pojawiła się możliwość używania aplikacji mobilnej na naszym smartfonie.