ekran

Sprawdź, jakiego rodzaju są nowości na rynku urządzeń mobilnych

  • Posted on: 25 July 2020
  • By: addmean
tablet Asus
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Kupując nowy tablet klienci muszą stanąć przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie markowe, lecz jednocześnie droższe, czy skusić się na sprzęt mniej znanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie solidnie wykonane i dobrze funkcjonujące. Za cenę dwustu złotych możemy stać się już posiadaczem nowego urządzenia, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada dość przyzwoite parametry.

Internet z jaką prędkością potrzebny ci do oglądania filmów na telewizorze?

  • Posted on: 8 March 2020
  • By: addmean
telewizja i internet
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj praca bez internetu oraz telewizji jest prawie niewykonalne. Internet używamy często do zarabiania pieniędzy a telewizji, aby się przy niej odprężyć.


Jest dzisiaj dużo firm, jakie oferują zestawy, w których dostępna jest telewizja i internet.

Kamerka na motor jest zakupem, który trzeba dobrze rozważyć

  • Posted on: 23 February 2020
  • By: addmean
Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Zamocowanie jej nie jest zadaniem, które możemy uznać za proste. Do tego potrzebny jest stosowny sprzęt, który dedykowany jest do specjalistycznego mocowania rur. To nic innego jak specjalne rury odpowiadają za bezpieczne i trwałe przymocowanie kamery do motocykla. Kamera motocyklowa wysokiej jakości może zostać także przymocowana do innych jednośladów.

Potęga technologii jest coraz bardziej znaczna. Trudno się więc połapać, co korzystnie kupić, co jest warte polecenia

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Technologia stała się nierozerwalną częścią naszego życia, tak więc właściwe z każdej strony dochodzą do nas interesujące nowinki. Gdyby przeprowadzić eksperyment i całkowicie wyłączyć się z tego informacyjnego obiegu, pojechać gdzieś na bezludną wyspę, bez dostępu do internetu, to po powrocie bylibyśmy zaskoczeni swoja niewiedzą. Czy zdajesz sobie sprawę na przykład, że są już smartfony z dwoma systemami? A to właściwie nic nowego. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Oto nasz krótki przewodnik po najlepszych produktach.