Energia

Ponowne wykorzystywanie odpadów z tworzyw sztucznyh do produkcji nowych przedmiotów w wielu dziedzinach przemysłu

  • Posted on: 15 February 2019
  • By: addmean
małe agd
Author: WhereDidYouBuyThat.com
Source: http://www.flickr.com
Obecnie na co dzień można spotkać się z przedmiotami czy też urządzeniami zrobionymi z plastiku. Jest on powszechnie stosowany w wielu dziedzinach przemysłu. Często jednak jest go także dużo na składowiskach odpadów, gdyż większość odpadów z opakowań to właśnie różnego typu tworzywa sztuczne.

Wynajem agregatów jest nam proponowany - Co uczynić gdy zabraknie prąd?

  • Posted on: 11 February 2019
  • By: addmean
linie energetyczne
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Czy musimy być przyszykowani na odcięcie prądu? Istnieją rejony, w których prąd zawsze powinien okazać się doprowadzany, gdyż nawet mała jego przerwa może mieć katastrofalne skutki. Jednakże co robić, jeżeli na co dzień niedobór prądu nie będzie dla nas kłopotem, lecz z powodu jakiegoś wydarzenia powinniśmy się przed nim skutecznie obronić?

Jakiego rodzaju posiadamy rodzaje grzałek? Czy grzałka ceramiczna to bez wątpienia dobry wybór?

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
grzałka ceramiczna
Author: Windell Oskay
Source: http://www.flickr.com
Grzałki ceramiczne są coraz modniejsze rozpoznawane i jeszcze bardziej reklamowane przez wytwórców pralek. Sprzedawcy zapewniają, że są one znacznie bardziej nie do zdarcia od modelów niekoniecznie ceramicznych. Określone osoby jednak mogą myśleć, że jest to jedynie ciekawostka technologiczna, z kolei grzałka ceramiczna niczym się nie wyróżnia od miedzianej. Jaka jest prawda?