lodówki

Najbardziej zaawansowane modele lodówek

  • Posted on: 9 March 2019
  • By: addmean
Przechowywanie jedzenia w lodówce
Author: Candy Hoover Polska
Source: Candy Hoover Polska
Każdej osobie zależy, by wyposażenie kuchni prezentowało sobą klasę i prawdziwy smak i jak najlepiej pełniło swoje funkcje. Odnosi się to szczególnie lodówek. Z tego powodu w czasie wyposażania kuchni trzeba zadbać o bardzo wielką liczbę niuansów, dotyczących odpowiedniego doboru lodówki ,a także odmiennych przedmiotów wyposażenia.

Jakie urządzenia są potrzebne w każdej kuchni?

  • Posted on: 8 March 2019
  • By: addmean
dekoracje kuchenne
Author: mattwalker69
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja kuchni może być niemałym wyzwaniem, szczególnie dla osób, które zajmują się tym zagadnieniem pierwszy raz. Jak najbardziej można zlecić przygotowanie projektu oraz zakup koniecznych sprzętów firmie trudniącej się tego rodzajami usługami, ale dużo przyjemniej jest samemu wybierać urządzenia, których chcemy używać we własnym domu. Co wobec tego będzie nam potrzebne, gdy aranżujemy przestrzeń kuchenną?

Elementy zamienne umożliwiające naprawić sprzęt AGD

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
Sprzęt AGD w kuchni
Author: Mike Steinhoff
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś, kiedy kupowaliśmy lodówkę to zostawała ona w naszym mieszkaniu przez wiele długich lat. Gdy cokolwiek się psuło przeważnie u sąsiadalub w piwnicy znalazło się część zamienną, która pozwalał jeszcze trochę pochodzić naszemu sprzętowi. Dziś bywa podobnie, jeśli chodzi o części agd w Szczecinie to raczej nie będzie problemu kupnem odpowiednich części. Zdarza się, że psuje nam się pralka albo zamrażarka przestała chłodzić. Wtedy warto po prostu szukać pasującej części, którą powinniśmy wymienić, żeby wszystko było okej. Ale współczesny sprzęt AGD nie zawsze da się naprawić. A nawet, jeśli uda się zreperować to koszt części będzie tak wysoki, że lepiej będzie dorzucić z dwieście złotych i kupić nowy sprzęt na gwarancji.