sprzęt

Kamerka na motor jest zakupem, który trzeba dobrze rozważyć

  • Posted on: 27 November 2021
  • By: addmean
Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Zamocowanie jej nie jest przedsięwzięciem, które możemy uznać za proste. Do tego zadania wymagany jest stosowny sprzęt, który przeznaczony jest do profesjonalnego instalowania rur. To nic innego jak rury odpowiedzialne są za bezpieczne i trwałe przymocowanie kamery do motocykla. Kamera na motor dobrej jakości może być również dopasowana do innego rodzaju jednośladów.

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

  • Posted on: 20 November 2021
  • By: addmean
Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeśli myślimy o dużych imprezach muzycznych czy kulturalnych, nieczęsto dostrzegamy oświetlenie imprez. A to wielki błąd. Bez niego nie byłoby żadnych dyskotek ani wystąpień cenionych muzyków na stadionach.

7 argumentów dlaczego warto kupować kamery sportowe

  • Posted on: 19 November 2021
  • By: addmean
Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Najpewniej zawsze przed kupowaniem każdej kamery przeprowadzić wstępną selekcje najbardziej istotnych cech, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego właściwie się poszukuje i nie tracić za dużo wiele czasu na bezowocne przeglądanie wszystkich półek czy ofert marketów. Czy najlepiej zakupić tani, ale nie w pełni sprawny sprzęt do nagrywania filmów czy też znany model GoPro Black?

Popularne kamery

  • Posted on: 27 October 2021
  • By: addmean
Nowoczesne sprzęty audiowizualne coraz śmielej wkraczają do prawie każdej możliwej sfery życia. Stają się one niezbędne podczas wykonywania wielu prac, a także dostarczaniu przyjemności. W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich kamer nie bywa zwyczajowo kwestią łatwą. Wielość ich zastosowań albo modeli może czasami powodować wielorakie problemy. Rozeznanie się w rodzajach sprzętu banalne nie jest, jednakże bez niego naprawdę ciężko dopasować sprzęt pod swoje wymogi. Jak więc zakupić najlepszy sprzęt, szczególnie kiedy taki ma służyć do dosyć niecodziennych celów? Kamery garmin bywają tutaj niesamowitym rozwiązaniem wielu problemów na drodze.

Pages