sprzęt

Wyjątkowo wytrzymałe i wydajne produkty Electrolux, które dosknale sprawdzą się w naszej kuchni

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
AGD do zabudowy
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Wielu ludzi, kiedy już wybierze rodzaj oraz deseń mebli do kuchni, z kolei zastanawia się jakiej marki sprzęt AGD wybrać. W dużej mierze każdemu z nas zależy na tym, żeby produkt był dobrze zaprojektowany z dbałością o detale a także użyteczny. Electrolux jako światowy lider w zakresie sprzętów AGD, proponuje szeroką gamę produktów między innymi odkurzacze bądź zmywarki a także okapy i akcesoria Electrolux.

Wytyczne, jakie wpływają na wydajność firm przemysłowych. O czym trzeba pamiętać, aby zagwarantować pracownikom solidne bezpieczeństwo?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
montowanie czujników
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy możemy zauważyć bardzo duży rozwój firm przemysłowych, jakie pracują na coraz to nowocześniejszych rozwiązaniach. Warto mieć na uwadze, iż sprzęt przemysłowy ma być nie tylko praktyczny, ale też szczególnie bezpieczny. W przypadku produkcji niesamowicie ważną rolę pełnią poszczególne parametry, jakie mają wpływ na jakość oraz żywotność wszelkich dóbr.

Jak rozpocząć fascynującą przygodę z fotografią cyfrową, jak wybrać odpowiedni do swoich oczekiwań sprzęt.

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
fotografia
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj kupno porządnego aparatu do robienia zdjęć nie stanowi żadnego problemu. Do dyspozycji będą albo mocno zaawansowane kompakty, które robią praktycznie same zdjęcia, ale także cyfrowe lustrzanki, posiadające dużo większe możliwości. Już prosta lustrzanka w doświadczonych rękach będzie dawać nieporównywalnie lepsze zdjęcia, lecz trzeba wziąć pod uwagę jedną bardzo ważną rzecz. Kompakty to urządzenia, które porządnie robią zdjęcia z każdej odległości, dzięki zastosowaniu w nich dużego zoomu radzą sobie nawet z bardziej oddalonymi obiektami.

W czym gotować?

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
kuchnia
Author: KOMANDOR
Source: KOMANDOR
Wprowadzasz się do nowego lokum? Kupiłeś domek jednorodzinny? Przed tobą dużo pracy. Meblowanie domu to tygodnie chodzenia po sklepach, wybierania odpowiednich tapet i żaluzji, montowania i przenoszenia mebli. Wobec ilości przedmiotów do nabycia, postawienia i zamontowania, nierzadko nie pamiętamy o bardzo ważnych rzeczach, jakimi są akcesoria kuchenne.

Popsuta pralka? Wystarczą części wymienne i asysta eksperta, a wszystko błyskawicznie będzie naprawione

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
fotos - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, gdy w sklepach jest nieomalże wszystko. Jeżeli chcemy cukier to idziemy do supermarketu spożywczego, zamierzamy kupić sofę to wybierzemy się do sklepu meblowego, jeżeli z kolei planujemy kupić urządzenie elektryczne to bez wątpienia odnajdziemy najbliższy dom handlowy z RTV i AGD.


Na nieszczęście multum ludzi wychodzi z założenia, że kupno nowego sprzętu jest łatwe i o wiele lepsze, aniżeli renowacja.

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeśli rozmyślamy o wielkich wydarzeniach koncertowych czy kulturalnych, czasami tylko dostrzegamy oświetlenie imprez. A to wielki błąd. Bez niego nie byłoby jakichkolwiek dyskotek ani wystąpień popularnych muzyków na stadionach.

Pages