sprzęt

Coś więcej niż aparat

 • Posted on: 25 September 2020
 • By: addmean
Obiektyw makro
Author: Christopher Aitken
Source: http://www.flickr.com
Technologia idzie do przodu, a co się z tym łączy, my mamy możliwość używać coraz lepszych aparatów cyfrowych, przez które nasze zdjęcia wychodzą w coraz lepszej jakości. Jednak prawda jest taka, iż sam aparat to nie wszystko, ponieważ niesamowicie ważne w tym wszystkim jest jeszcze właściwe dobranie obiektywu, jak i przeróżnego modelu filtrów.

Rewelacyjne dodatki do urządzeń markowych

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
Nowe głośniki Sony z dokiem do iPoda
Author: Sony
Source: Sony
Rozmaite akcesoria iPhone 5 dostępne są w sprzedaży zarówno w sklepach stacjonarnych na rynku, jak i w internecie – na stronie www marki to szczególnie korzystne, gdyż trwałe oferty. Sporo kolorów i kształtów do wyboru gwarantuje klientom możliwość wyboru tego idealnego dodatku. Najwyższa jakość markowych wyrobów jest dla kupujących gwarancją tego, że posłużą one przez długi czas. Nie ma mowy o tym, że przestaną być one trendy, bo wpisują się nie tylko w najnowsze trendy, ale są wyjątkowo uniwersalne.

Jakimi kryteriami zazwyczaj kierują się konsumenci, kiedy kupują najnowszy model telefonu lub smartfona

 • Posted on: 13 September 2020
 • By: addmean
smartphone
Author: Microsiervos
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego telefonu jest dzisiaj niemal obowiązkiem. Pamiętajmy, że o numer telefonu komórkowego jesteśmy pytani tak przy zamawianiu mebli do pokoju, jak i podczas zawierania nowych znajomości. W dzisiejszych czasach aparat jest tak naprawdę niewielkim podręcznym komputerem - dzięki zaawansowanej technologii możemy trzymać w kieszeni urządzenia, o jakich jeszcze dwie dekady temu nikt nie marzył.

7 argumentów dlaczego warto kupować kamery sportowe

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Dobrze zawsze przed zakupami każdej kamery przeprowadzić wstępną selekcje najważniejszych cech, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego konkretnie się szuka i nie tracić przesadnie wiele czasu na bezowocne przeglądanie wszystkich półek czy ofert marketów. Czy lepiej zakupić tani, lecz nie do końca sprawny sprzęt do nagrywania filmów czy też ceniony model GoPro Black?

Czym jest wzorcowanie przyrządów pomiarowych? O co w tym chodzi? O czym poza tym musimy jeszcze pamiętać?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Internet - odbicie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Wzorcowanie przyrządów pomiarowych jest niezwykle istotne, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać atrybuty metrologiczne kalibrowanego narzędzia. W okresie tego procesu wzorcowania musi być zachowana spójność pomiarowa.

W czasie wypraw turystycznych również przydaje się właściwa nawigacja, zatem znajdź optymalny model dla siebie

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
consulting
Source: http://www.4results.pl/
bezpieczeństwo oraz wygoda to dwa aspekty, na które należy zwracać uwagę w czasie wycieczek turystycznych. Obydwa te czynniki poprawi zastosowanie profesjonalnych urządzeń do nawigacji.

Popsuta pralka? Wystarczą części wymienne i asysta eksperta, a wszystko błyskawicznie będzie naprawione

 • Posted on: 15 July 2020
 • By: addmean
fotos - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Egzystujemy w czasach, kiedy w sklepach jest niemal wszystko. Jeśli potrzebujemy cukier to idziemy do hipermarketu spożywczego, zamierzamy kupić sofę to wybierzemy się do sklepu meblowego, jeżeli tymczasem pragniemy kupić urządzenie elektryczne to bez wątpienia znajdziemy najbliższy dom handlowy z RTV i AGD.


Niestety multum ludzi wychodzi z założenia, że zakup nowego sprzętu jest bezproblemowe i o wiele lepsze, niż renowacja.

Pages