Jakie są plusy telefonów z ekranem dotykowym?

  • Posted on: 31 August 2017
  • By: addmean
Współcześnie praktycznie każdy dorosły, jak również większość nastolatków posiada własny telefon komórkowy. Telefony stacjonarne powoli odchodzą w zapomnienie. Ludzie często są zdecydowani na całkowitą rezygnację z linii telefonicznej, na jej miejsce zaś wybierają kontrakt z telefonią komórkową. Mogą liczyć na sprzyjające abonamenty oraz wiele dodatkowych promocji, np. na darmowe minuty do przyjaciół z każdej sieci. Najbardziej popularne na rynku są komórki dotykowe, które wyróżniają się wieloma plusami.
nokia
Author: Nokia
Source: Nokia
Nie da się ukryć, że są niebywale łatwe w obsłudze. Ich intuicyjne ekrany pozwalają w szybki sposób zapoznać się ze wszystkimi udostępnionymi funkcjami. Małe dzieci natychmiast uświadamiają sobie ich działanie, tłumacząc potem wszystkie możliwości tych komórek swoim dziadkom, którzy przeważnie potrzebują nieco więcej czasu, by się z nimi oswoić. Problemem też przestają być małe przyciski – ekrany dotykowe są większe, zatem przyciski na ekranie również są bardziej widoczne - czytaj o smartfonach.

Nie trzeba ich mocno naciskać, wystarczy leciutkie dotknięcie. Nawet rękawiczki nie przeszkadzają nam w obsłudze charakteryzowanych komórek, ponieważ wystarczy specjalny długopis, jakim włączymy pożądane funkcje. Jeśli nie dostaliśmy go w swoim komplecie, kupimy gadżet w każdym komisie komórkowym bądź w innym sklepie z ofertą telefonów. Jednak pamiętajmy, by starać się nosić komórkę w specjalnym etui, ponieważ większy ekran łatwiej jest porysować.
Najnowsze modele mają odporne na różnego typu uszkodzenia szkło, ale zawsze lepiej jest się zabezpieczyć, by potem nie niepokoić się niewielkimi ryskami, które zaniżają jego wartość.
nokia
Author: Nokia
Source: Nokia
Aktualnie każdy producent telefonów komórkowych ma w swojej ofercie telefony dotykowe. Jedną z najbardziej rekomendowanych marek jest Samsung. Qwerty kiedyś robiło furorę, obecnie są to telefony z ekranem dotykowym. Dobrze też mieć na względzie to, co proponuje Nokia dotykowa, ponieważ komórki Nokii są również dobrej jakości - czytaj więcej.

Jeśli chcesz zaznajomić się z konkretnymi telefonami, przejrzyj propozycję internetową albo pojedź do jednego z salonów, a tam razem ze sprzedawcą dobierzecie wybrany model. Bez względu na to czy będzie to iPhone, Samsung czy może Nokia – telefon każdej marki może być dla ciebie. Wystarczy, by konkretny model spełniał twoje oczekiwania.