ceny

Gospodarcze sprzęty, czyli wybieramy się na zakupy w Gdańsku

 • Posted on: 25 December 2020
 • By: addmean
bateria umywalkowa
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Organizujesz większy remont i zapowiada się wyjazd do sklepu przemysłowego? A może twój laptop jest wyeksploatowany i poszukujesz właściwego miejsca, w którym zakupisz solidne baterie do laptopów w przystępnej cenie? Zaplanuj własne zakupy rozsądnie – co pozwoli ci uniknąć wybrania wadliwego sprzętu i wyposażenia.

Czy w internecie możemy zaoszczędzić na zakupach?

 • Posted on: 14 November 2020
 • By: addmean
Cocktailme LaMer
Author: Monika Dąbrowska
Source: Monika Dąbrowska
Kupowanie w internecie w sytuacji wielu osób bywa o wiele bardziej wygodne niż w zwykłych sklepach. Niestety przez właśnie takie podejście dużo ludzi przestaje kontrolować swoje środki. Z tego powodu kupując w sklepach internetowych warto mieć na uwadze różne okazje, zniżki i wyprzedaże. Jest niezwykle wiele osób, które w sklepach internetowych szukają okazji i szans na zakupy po zdecydowanie niższych cenach niż w typowych sklepach. Niektórzy nabywają właściwie wszystko w internecie.

W jakich sytuacjach nadają się kamerki sportowe?

 • Posted on: 1 October 2020
 • By: addmean
W dzisiejszych czasach wybranie dobrej kamery do sportów ekstremalnych nie jest jednak zazwyczaj sprawą banalną. W globalnej dobie dużego pośpiechu ,jak również ciągłego zabiegania. Chociażby byle zwykłe zakupy tego rodzaju sprzętu, mogą wydać się czymś kłopotliwym, jak i bardzo stresującym. Nie trzeba tracić zdrowie przez takiego typu raczej nie aż tak istotne kwestie.

Rynek nieruchomości we Wrocławiu

 • Posted on: 27 May 2020
 • By: addmean
Poznań
Author: Marcin Chady
Od ostatniego kwartału poprzedniego roku utrzymuje się tendencja spadkowa w cenach mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania odrobinę wykracza poza uśredniony ogólny spadek cen metrażu. Dla przykładu - w maju odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Tendencja ta ze sporą pewnością nie zatrzyma się w kolejnych dniach, gdyż zaczynają się urlopy, czas dla deweloperów.

Co interesującego może zaproponować Bydgoszcz dla szukających drobnej elektroniki albo upominków

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex
W dużych miejscowościach, takich jak na przykład Bydgoszcz, najczęściej nie powinno być kłopotów z kupnem wielu potrzebnych produktów. Wynika to z faktu, że przy większej ilości mieszkańców opłaca się uruchomić sklep, gdyż będzie odpowiednia liczba klientów. Zwłaszcza, jeśli będzie on położony w jakimś centrum handlowym, gdzie cały czas można liczyć na dużą odwiedzalność.

Jaki smartfon kupić aby spełniał nasze oczekiwania? Do czego najczęściej używamy go na co dzień?

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
porównanie galaxy s4 i s5
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Telefon jest dziś urządzeniem, z jakim ludzie właściwie się nie rozstają. Technologia w tej kwestii ogromnie poszła do przodu, dlatego jak przypomnimy sobie jak wyglądały pierwsze telefony to tym bardziej zrozumiemy jak szybko te wszystkie zmiany się dzieją. Firm, typów, rodzajów telefonów jest dzisiaj wielka ilość. Dlatego czasami ciężko jest dokonać wyboru. Jaki powinien być telefon aby spełniał te główne potrzeby?

Jak kupić laptopa? Jaki najlepszy? Pomagamy w wyborze

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
zakup
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Jeden notebook drugiemu nierówny. Już w fazie przeglądania ofert w marketach pojawiają się istotne pytania: którego laptopa wybrać? Jaki będzie najlepszy dla moich użyć oraz na którego warto wydać pieniądze?


Możliwości jest wszak wiele, a każdy użytkownik ma inne wymogi.

Pages