fotografia

Piękna pamiątka na całe życie - zdjęcie dzieci

 • Posted on: 19 January 2021
 • By: addmean
świąteczna fotografia dziecka
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chce posiadać jakąś pamiątkę z tego jak jego dziecko dorastało. Zwłaszcza chodzi o zdjęcia, na których możemy pokazać to, że z każdym dniem nasze dziecko jest całkiem inne. Dzieci, są bardzo wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o zdjęcia. Ich naturalność, brak jakiegokolwiek zmanierowania, daje możliwość na zrobienie naprawdę świetnych fotografii na pamiątkę.

Fotografia dla tych, którzy dopiero zaczynają tą przygodę

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
obiektyw aparatu fotograficznego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Fotografia towarzyszy człowiekowi stosunkowo długo oraz to, jak niezwykle odmieniła swoje oblicze od momentu jej powstania, wręcz zdumiewa. Na pewno warto jest się przypatrzeć procesom, jakie ją kształtowały i zobaczyć, jak wielki wpływ na świat ma dotąd. Kiedyś fotografie robiło się rzadko i na wielkie okazje. Zazwyczaj rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach i swoim czarno – białym pięknem zachwycają do dzisiaj. Fotograf był osobą o specjalnych kompetencjach, ponieważ potrafił obsługiwać aparat, którego ustawienia zawsze były manualne, co jasne.

Czy da się korzystać z dobrej jakości sprzętu foto nie wydając na to majątku? W jaki sposób to uczynić?

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
fotografia
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy fan fotografii ma fundusze odpowiednie na to, by zakupić sobie sprzęt, na który ma ochotę. Fotografia to na pewno nie jest tania rzecz. Jakie są sposoby na to, by zdobyć albo móc używać obiektywów, z jakich będziemy zadowoleni oraz nie wydać na to majątku? Świetnym pomysłem może być wypożyczenie. Możemy w taki sposób za opłatą używać sprzętu o naprawdę dobrych parametrach, na który pewnie nie byłoby nas normalnie stać.

Co warto przemyśleć gdy szukamy odpowiedniego hobby dla siebie? Które pasje cieszą się stale dużą popularnością?

 • Posted on: 26 September 2020
 • By: addmean
lustrzanka
Author: nubobo
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi w poszukiwaniu własnej pasji próbuje nowych rzeczy oraz sprawdza w ten sposób czy przypadną one do gustu, a nawet zawładną nami całkowicie. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że pasja to nie tylko coś co uwielbiamy robić, lecz również coś, pod co podporządkowujemy swoje życie. Czyli na przykład tak układamy rozkład dnia, aby być w stanie za wszelką cenę wygospodarować trochę czasu na wspomnianą pasje. Jakie aktywności albo zajęcia mogłyby mieć tendencję do tego, aby wciągnąć nas bez reszty? Jakie cieszą się ogromną popularnością?

Jak odnowić stare zdjęcia, by móc ponownie cieszyć się ich pięknem?

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
czarno-białe zdjęcie ślubne
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas ma na strychu stare zdjęcia. Są to ujęcia naszych najbliższych albo też fotografie miejscowości, np. Kraków na starych zdjęciach, jakie pozwalają ujrzeć, jak w minionych latach prezentowało się to przepiękne miasto. Niestety z upływem czasu zdjęcia tracą swój blask. Jakim sposobem sobie z tym radzić?

Fotografia - intrygujące hobby oraz niezmiernie piękna sztuka

 • Posted on: 6 March 2019
 • By: addmean
fotografia
Author: Clare Hocter
Source: http://www.flickr.com
Fotografia to zarówno interesujące, frapujące hobby jak również fenomenalna i piękna sztuka. Każdy z nas potrafi zrobić zdjęcie, bo starczy tylko kliknąć przyciskiem aparatu, niemniej wykonywanie zdjęć nie ma nic wspólnego z prawdziwą fotografią.

Pages