opcje

Zdolności nowej informatyki

  • Posted on: 13 March 2019
  • By: addmean
komputer
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Współczesny potencjał informatyki jest ogromny. Jeszcze kilkanaście lat temu nie wierzyliśmy, że tak wiele rzeczy będzie możliwe, a obecnie potrafimy zrobić o niebo więcej, aniżeli byliśmy w stanie sobie wyobrazić. Krok po kroku doprowadziliśmy do tego, że świat jest skomputeryzowany. Gdy chodzi o superkomputery, to wtedy chodzi wtedy o komputery kwantowe. To ten rodzaj komputerów, które są związana z kwantami. Jednostką w tego rodzaju komputerze nie jest bit, a kubit.

Jakie tablet zakupić? W jaki sposób kupić najlepszy model, jaki będzie w pełni nam odpowiadała? Co jest najważniejsze w tej kwestii?

  • Posted on: 13 November 2018
  • By: addmean
sprzęt elektroniczny
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com
Gdy w sklepach zjawiły się tablety, to nie tylko nie było dużego wyboru, lecz także ich cena była zbyt wysoka dla wielu osób. Dziś nie ma co narzekać ani na ofertę producentów, czy na atrakcyjność cenową jak i funkcjonalność urządzeń. Jednak wraz z pojawieniem się najnowszych modeli oraz coraz większej konkurencji powstały pytania, na przykład jaki tablet kupić, czy warto wybrać ekonomiczny model, jaki będzie lepszy, z Androidem lub też Windowsem?