Aplikacje

Kupowanie niespodzianek może być czasami radością.

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
prezent na urodziny
Author: Alex G.
Source: http://www.flickr.com
Jak najbardziej upłynnianie pieniędzy dla osób, które ich nie posiadają zawsze idzie w parze ze strachem, ale i także jest na to rada. Zwykle o większych okazjach zostajemy poinformowani odpowiednio wcześniej, zatem można na taki wydatek przygotować się poprzez zaoszczędzenie odpowiedniej kwoty.

Drony cenionych marek

 • Posted on: 16 November 2020
 • By: addmean
dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Rejestrowanie w obecnych czasach stało się niezwykle wyspecjalizowane i znajduje szerokie grono zainteresowanych. Znakomicie działające i doskonale działające urządzenia pozwalają na dokonanie niemożliwego. Pozornie nieduże, lecz kompleksowe i świetnie przygotowane do używania również przez amatorów sprzęty jak dron 3DR SOLO będą świetnym wyborem. Zróżnicowanie dostępnych obecnie modeli dostrzega się także w katalogach firm.

Podstawowe sprawy bezpieczeństwa przy korzystaniu z sprzętu komputerowego

 • Posted on: 30 October 2020
 • By: addmean
Nauka z komputerem
Author: Goleudy Photography
Source: http://www.flickr.com
Trzeba pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Niebezpieczne wirusy i wrogie oprogramowanie bywają coraz bardziej powszechne. Jeżeli wszakże będziemy ostrożni, jesteśmy w stanie zabezpieczyć nasz komputer przed takimi sytuacjami.

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

 • Posted on: 8 October 2020
 • By: addmean
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci aparatów komórkowychprzeganiają się w coraz to innych gadżetach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Najnowocześniejsze aparaty fotograficzne, tożsame z podstawowymi lustrzankami, specjalistyczne aplikacje graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z doskonałą jakością dźwięku. Jednak marka Sony wniosła na rynek coś jak najbardziej unikatowego - wyprodukowała telefon całkowicie wodoodporny.

W sytuacji, jeśli chcesz przyciągnąć do siebie konsumentów, pomyśl, by zorganizować fajny konkurs albo loterię.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Konkurs sms
Author: verkeorg
Source: http://www.flickr.com
Teraz, kiedy na rynku panuje tak znaczna konkurencja, sprzedawcy stają przed nie lada wyzwaniem, jak przyciągnąć do siebie kontrahentów oraz wzbudzić ich zaciekawienie, jak również zatrzymać ich na dłużej.

Jak odnowić stare zdjęcia, by móc ponownie cieszyć się ich pięknem?

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
czarno-białe zdjęcie ślubne
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas ma na strychu stare zdjęcia. Są to ujęcia naszych najbliższych albo też fotografie miejscowości, np. Kraków na starych zdjęciach, jakie pozwalają ujrzeć, jak w minionych latach prezentowało się to przepiękne miasto. Niestety z upływem czasu zdjęcia tracą swój blask. Jakim sposobem sobie z tym radzić?

Pages