Aplikacje

Jakie tablet zakupić? W jaki sposób kupić najlepszy model, jaki będzie w pełni nam odpowiadała? Co jest najważniejsze w tej kwestii?

 • Posted on: 13 October 2021
 • By: addmean
sprzęt elektroniczny
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com
Jak w sklepach zjawiły się tablety, to nie tylko nie mieliśmy dużego wyboru, ale także ich cena okazywała się przesadnie wysoka dla wielu potencjalnych kupujących. Dziś nie powinniśmy narzekać ani na ofertę salonów, czy na atrakcyjność pod względem ceny jak i funkcjonalność sprzętu. Jednak wraz z pojawieniem się nowych modeli oraz coraz większej konkurencji powstały pytania, na przykład jaki tablet kupić, czy warto wybrać tani model, który będzie lepszy, z Androidem lub też Windowsem?

W sytuacji, jeśli chcesz przyciągnąć do siebie konsumentów, pomyśl, by zorganizować fajny konkurs albo loterię.

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Konkurs sms
Author: verkeorg
Source: http://www.flickr.com
Teraz, gdy na rynku panuje tak wielka konkurencja, sprzedawcy stają przed nie lada wyzwaniem, jak przyciągnąć do siebie klientów i wzbudzić ich zainteresowanie, jak także utrzymać ich na dłużej.

Kupujemy telefon. Jakimi rzeczami się kierować podczas szukania idealnego smrtfona dla siebie?

 • Posted on: 14 May 2021
 • By: addmean
Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach telefon to przedmiot, który posiada niemal każdy człowiek. Ciężko jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez niego. Na rynku jest sporo artykułów tego rodzaju, co niestety może utrudniać wybór.

Jak odnowić stare zdjęcia, by móc ponownie cieszyć się ich pięknem?

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
czarno-białe zdjęcie ślubne
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas ma na strychu stare zdjęcia. Są to ujęcia naszych bliskich albo też fotografie miast, np. Kraków na starych zdjęciach, dzięki którym można zobaczyć, w jaki sposób dawniej wyglądało to przepiękne miasto. Niestety z upływem lat fotografie tracą swój blask. Jakim sposobem temu zaradzić?

Kupowanie niespodzianek może być czasami radością.

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
prezent na urodziny
Author: Alex G.
Source: http://www.flickr.com
Jak najbardziej upłynnianie pieniędzy dla osób, które ich nie posiadają zawsze idzie w parze ze strachem, ale i także jest na to rada. Zwykle o większych okazjach zostajemy poinformowani odpowiednio wcześniej, zatem można na taki wydatek przygotować się poprzez zaoszczędzenie odpowiedniej kwoty.

Drony cenionych marek

 • Posted on: 16 November 2020
 • By: addmean
dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Rejestrowanie w obecnych czasach stało się niezwykle wyspecjalizowane i znajduje szerokie grono zainteresowanych. Znakomicie działające i doskonale działające urządzenia pozwalają na dokonanie niemożliwego. Pozornie nieduże, lecz kompleksowe i świetnie przygotowane do używania również przez amatorów sprzęty jak dron 3DR SOLO będą świetnym wyborem. Zróżnicowanie dostępnych obecnie modeli dostrzega się także w katalogach firm.

Podstawowe sprawy bezpieczeństwa przy korzystaniu z sprzętu komputerowego

 • Posted on: 30 October 2020
 • By: addmean
Nauka z komputerem
Author: Goleudy Photography
Source: http://www.flickr.com
Trzeba pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Niebezpieczne wirusy i wrogie oprogramowanie bywają coraz bardziej powszechne. Jeżeli wszakże będziemy ostrożni, jesteśmy w stanie zabezpieczyć nasz komputer przed takimi sytuacjami.

Pages