technologia

To naprawdę ważna kwestia jaki rodzaj systemu operacyjnego mamy zamiar wybrać? Od tego dużo zależy

 • Posted on: 9 July 2022
 • By: addmean
system operacyjny
Author: Microsoft Sp. z o.o.
Source: Microsoft Sp. z o.o.
Tak dużo jest w dzisiejszych czasach spraw do zrozumienia, że trudno się w tym wszystkim połapać. Możemy tak powiedzieć o wielkiej ilości spraw, ale szczególnie jak pomyślimy o najbardziej nowatorskich technologiach to dojdziemy do wniosku, że bez właściwego wsparcia naprawdę ciężko będzie poznać wszelkie zawiłości i pojęcia, przykładowo co to jest mem. Nie o tym będzie dziś mowa, a o czymś bardziej niezbędnym, rzeczy, jaka będzie dotyczyć każdego z nas, czyli jakiego typu powinniśmy dobrać system operacyjny?

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

 • Posted on: 8 July 2022
 • By: addmean
Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli myślimy o wielkich wydarzeniach koncertowych czy kulturalnych, czasami tylko zauważamy oświetlenie imprez. A to wielki lapsus. Bez tego nie byłoby jakichkolwiek imprez ani wystąpień cenionych muzyków na stadionach.

Polecane i rekomendowane obiektywy - profesjonalny obiektyw Sigma 17-50mm

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Obiektyw do aparatu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pośród wielu polecanych i fachowych obiektywów na rynku naturalnie możemy wyróżnić szczególny obiektyw sigma 17-50, jaki charakteryzuje się faktycznie rewelacyjnymi parametrami użytkowymi, a do tego jest ogromnie szykowny i estetyczny.

Nowoczesna technologia i wielka jakość elektronicznego systemu kontroli umożliwia znakomite możliwości

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
kontrola dostępu
Polska modyfikuje się w fenomenalnym tempie dzięki innowacyjnej technologii. Zaawansowany rozwój i technologie zauważamy wszędzie. W domu korzystamy z niej codziennie siedząc przed komputerem czy też robiąc posiłki za sprawą wielkiej jakości sprzętów. W pracy także korzystamy z niej dzięki samoczynnej bazie danych czy też samoczynnej obsłudze klienta.

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

 • Posted on: 5 January 2022
 • By: addmean
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci telefonów komórkowychprzeganiają się w coraz to innych gadżetach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Nowoczesne aparaty fotograficzne, porównywalne z podstawowymi lustrzankami, zaawansowane programy graficzne do obróbki zdjęć, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z doskonałą jakością dźwięku. Jednak marka Sony wniosła na rynek coś zupełnie unikatowego - wyprodukowała telefon całkowicie wodoodporny.

Masowy dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze zwyczajne życie i spowodował, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o usługobiorcę

 • Posted on: 29 December 2021
 • By: addmean
telewizja
Source: http://www.flickr.com
Kiedy idea telewizji dopiero rozpoczynała inspirować ludzkie umysły, to niektórzy sceptycy sądzili, że taki wynalazek nie ma jakiejkolwiek przyszłości, bo komu by się chciało siedzieć przed długie godziny przed ekranem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednak czas pokazał, że taka a nie inna forma rozrywki nie tylko się przyjęła, ale stała się również źródłem dochodu dla posiadaczy komercyjnych stacji telewizyjnych. Razem z upowszechnieniem się środków masowego przekazu unowocześnił się sposób transmisji dźwięku, a już teraz sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.

Otaczający świat zmienia się w mgnieniu oka. Od dzwonków monofonicznych i płyt analogowych do smartfonów z dostępem do internetu.

 • Posted on: 30 October 2021
 • By: addmean
etui galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Lata, w których żyjemy są niezwykle interesujące przede wszystkim jeśli chodzi o zdobycze techniki. Jeszcze nigdy rozwój w tej kwestii nie dział się w tak szalonym tempie i nie pociągał za sobą tak znaczących zmian.

Pages