technologia

Otaczający świat zmienia się w mgnieniu oka. Od dzwonków monofonicznych i płyt analogowych do smartfonów z dostępem do internetu.

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
etui galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Czasy, w których przyszło nam żyć są bardzo zajmujące zwłaszcza jeśli chodzi o zdobycze techniki. Jeszcze nigdy postęp w tej dziedzinie nie dział się w takim tempie i nie przynosił z sobą tak znaczących przemian.

To naprawdę ważna kwestia jaki rodzaj systemu operacyjnego mamy zamiar wybrać? Od tego dużo zależy

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
system operacyjny
Author: Microsoft Sp. z o.o.
Source: Microsoft Sp. z o.o.
Tak wiele jest współcześnie rzeczy do zrozumienia, aż ciężko się w tym wszystkim połapać. Jesteśmy w stanie tak powiedzieć o wielu kwestiach, lecz zwłaszcza jak pomyślimy o najbardziej nowatorskich technologiach to dojdziemy do wniosku, iż bez odpowiedniego wsparcia naprawdę ciężko będzie poznać wszelkie zawiłości i definicje, przykładowo co to jest mem. Nie o tym będzie dziś mowa, a o czymś bardziej istotnym, rzeczy, która dotyczy każdego z nas, czyli jakiego rodzaju powinniśmy zakupić system operacyjny?

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli myślimy o wielkich wydarzeniach koncertowych czy kulturalnych, czasami tylko zauważamy oświetlenie imprez. A to wielki lapsus. Bez tego nie byłoby żadnych imprez ani wystąpień słynnych zespołów na stadionach.

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

 • Posted on: 25 September 2019
 • By: addmean
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci aparatów komórkowychprzeganiają się w coraz to kolejnych gadżetach w wytwarzanych przez siebie urządzeniach. Nowoczesne aparaty fotograficzne, tożsame z podstawowymi lustrzankami, specjalistyczne aplikacje graficzne do obróbki zdjęć, spersonalizowane odtwarzacze filmów, z wyśmienitą jakością dźwięku. Lecz marka Sony wniosła na rynek coś zupełnie fenomenalnego - wyprodukowała telefon całkowicie wodoszczelny.

Dom na miarę czasów, czyli systemy inteligentne w naszym otoczeniu

 • Posted on: 18 February 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Dustin Iskandar
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, w których technologia wywiera coraz większy wpływ na nasze życie. Jest obecna w prawie każdym aspekcie naszych aktywności. Dzięki technice możemy komunikować się w bardzo łatwy sposób, używać wyjątkowo skomplikowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną aktywność w wysoko produktywny sposób.

Nowoczesna technologia i wielka jakość elektronicznego systemu kontroli umożliwia znakomite możliwości

 • Posted on: 15 February 2019
 • By: addmean
kontrola dostępu
Polska modyfikuje się w oszałamiającym tempie dzięki nowoczesnej technologii. Dzisiejszy postęp i technologie widzimy wszędzie. W mieszkaniu korzystamy z niej codziennie siedząc przed laptopem czy też robiąc wyżywienie za pomocą najwyższej jakości sprzętów. W pracy również korzystamy z niej dzięki samoczynnej bazie informacji czy też automatycznej obsłudze konsumenta.

Polecane i rekomendowane obiektywy - profesjonalny obiektyw Sigma 17-50mm

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
Obiektyw do aparatu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pośród wielu wyróżnianych oraz profesjonalnych obiektywów na rynku naturalnie możemy wyróżnić wyjątkowy obiektyw sigma 17-50, który przedstawia się naprawdę wyśmienitymi parametrami użytkowymi, a przy tym jest niezwykle gustowny i estetyczny.

Pages