technologia

Dom na miarę czasów, czyli systemy inteligentne w naszym otoczeniu

 • Posted on: 18 February 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Dustin Iskandar
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, w których technologia wywiera coraz większy wpływ na nasze życie. Jest obecna w prawie każdym aspekcie naszych aktywności. Dzięki technice możemy komunikować się w bardzo łatwy sposób, używać wyjątkowo skomplikowanych systemów rozrywki jak i wykonywać zaplanowaną aktywność w wysoko produktywny sposób.

Nowoczesna technologia i wielka jakość elektronicznego systemu kontroli umożliwia znakomite możliwości

 • Posted on: 15 February 2019
 • By: addmean
kontrola dostępu
Polska modyfikuje się w oszałamiającym tempie dzięki nowoczesnej technologii. Dzisiejszy postęp i technologie widzimy wszędzie. W mieszkaniu korzystamy z niej codziennie siedząc przed laptopem czy też robiąc wyżywienie za pomocą najwyższej jakości sprzętów. W pracy również korzystamy z niej dzięki samoczynnej bazie informacji czy też automatycznej obsłudze konsumenta.

Co zapewne może połączyć dom, deski aktorskie, sale koncertową i dyskotekę? Wszystkie te miejsca potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

 • Posted on: 26 January 2019
 • By: addmean
Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeśli myślimy o dużych imprezach muzycznych czy kulturalnych, nieczęsto zauważamy oświetlenie imprez. A to duży lapsus. Bez niego nie byłoby żadnych dyskotek ani wystąpień znanych zespołów na stadionach.

Polecane i rekomendowane obiektywy - profesjonalny obiektyw Sigma 17-50mm

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
Obiektyw do aparatu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pośród wielu wyróżnianych oraz profesjonalnych obiektywów na rynku naturalnie możemy wyróżnić wyjątkowy obiektyw sigma 17-50, który przedstawia się naprawdę wyśmienitymi parametrami użytkowymi, a przy tym jest niezwykle gustowny i estetyczny.

Masowy dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze zwyczajne życie i spowodował, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o usługobiorcę

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
telewizja
Source: http://www.flickr.com
Kiedy idea telewizji dopiero zaczynała zaciekawiać ludzkie umysły, to niektórzy sceptycy przekonywali, że taki wynalazek nie posiada żadnej przyszłości, bo komu by się chciało sterczeć przed długie godziny przed ekranem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednak czas pokazał, że taka forma rozrywki nie tylko się przyjęła, ale stała się również źródłem zysku dla posiadaczy komercyjnych stacji telewizyjnych. Równocześnie z rozwojem środków masowego przekazu unowocześnił się rodzaj transmisji dźwięku, a już teraz sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

 • Posted on: 13 November 2018
 • By: addmean
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci telefonów komórkowych prześcigają się w coraz to innych gadżetach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Innowacyjne aparaty fotograficzne, tożsame z najprostszymi lustrzankami, zaawansowane aplikacje graficzne do obróbki zdjęć, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z wyśmienitą jakością dźwięku. Jednak marka Sony wypuściła na rynek coś jak najbardziej unikatowego - stworzyła telefon całkowicie wodoodporny.