fotograf

Piękna pamiątka na całe życie - zdjęcie dzieci

 • Posted on: 19 January 2021
 • By: addmean
świąteczna fotografia dziecka
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chce posiadać jakąś pamiątkę z tego jak jego dziecko dorastało. Zwłaszcza chodzi o zdjęcia, na których możemy pokazać to, że z każdym dniem nasze dziecko jest całkiem inne. Dzieci, są bardzo wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o zdjęcia. Ich naturalność, brak jakiegokolwiek zmanierowania, daje możliwość na zrobienie naprawdę świetnych fotografii na pamiątkę.

Fotografia dla tych, którzy dopiero zaczynają tą przygodę

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
obiektyw aparatu fotograficznego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Fotografia towarzyszy człowiekowi stosunkowo długo oraz to, jak niezwykle odmieniła swoje oblicze od momentu jej powstania, wręcz zdumiewa. Na pewno warto jest się przypatrzeć procesom, jakie ją kształtowały i zobaczyć, jak wielki wpływ na świat ma dotąd. Kiedyś fotografie robiło się rzadko i na wielkie okazje. Zazwyczaj rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach i swoim czarno – białym pięknem zachwycają do dzisiaj. Fotograf był osobą o specjalnych kompetencjach, ponieważ potrafił obsługiwać aparat, którego ustawienia zawsze były manualne, co jasne.

Niektóre zdarzenia koniecznie trzeba zachować na pięknych fotografiach. Niekiedy więc naprawdę korzystnie wynająć zawodowego fotografa

 • Posted on: 1 January 2021
 • By: addmean
fotograf
W życiu ważne są jedyniemomenty, które jesteśmy w stanie uwiecznić na fotografiach. Te chwile, które możemy wspominaćprzez lata wyznaczają rytm naszego życia, porządkują zdarzenia, przywołują wspomnienia. Większość fotografiiwykonujemy sami i są to najczęściej spontaniczne „fotki”. zwłaszcza obecnie, gdy w każdym telefonie jest aparat, możemy zdjęcia robić non-stop, zawsze i wszędzie.

Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedniego fotografika na wesele? Mamy na to sposób

 • Posted on: 19 December 2020
 • By: addmean
Pośpiesznymi krokami nadchodzi ten najważniejszy w życiu moment. Od jakiegoś czasu myślisz wyłącznie o nim, odliczasz dni, dopinasz wszystko na ostatni guzik, coś zmieniasz, ulepszasz, ustalasz. Przeżywasz te wszystkie sytuacje z tą jedyną osobą. On też pędzi, ustala, dopina, przejmuje się. Ten okres z pewnością bardzo Was do siebie zbliża. A gdy w końcu nadejdzie ten dzień, najpiękniejszy w życiu, powinnaś sobie sprawić pamiątkę, która pozwoli zachować wspomnienia przez resztę Twojego życia. Na przeciw Twoim oczekiwaniom wyjdzie dobry fotograf weselny.

Zdjęcia z powietrza – nowoczesny sposób na efektowne i intrygujące utrwalenie najcudowniejszych chwil w życiu

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Author: energylabsbr
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi mówi, że życie im tak prędko ucieka. Nawet nie wiedzą, kiedy tydzień czy miesiąc tak prędko im płynie. Poprzez tą przemijalność życia ulatuje jednostkom częstokroć sporo istotnych dla nich okoliczności czy również wydarzeń. Na szczęście rozkwit techniczny pozwala na utrwalanie ich za pomocą różnych sprzętów technicznych i odtwarzanie w dowolnym momencie.

Coś więcej niż aparat

 • Posted on: 25 September 2020
 • By: addmean
Obiektyw makro
Author: Christopher Aitken
Source: http://www.flickr.com
Technologia idzie do przodu, a co się z tym łączy, my mamy możliwość używać coraz lepszych aparatów cyfrowych, przez które nasze zdjęcia wychodzą w coraz lepszej jakości. Jednak prawda jest taka, iż sam aparat to nie wszystko, ponieważ niesamowicie ważne w tym wszystkim jest jeszcze właściwe dobranie obiektywu, jak i przeróżnego modelu filtrów.

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - specjalista nie tylko na ślub!

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
klawiatury
Mieszkasz na terenie Poznania? Poszukujesz fotografa na jakąś uroczystość? Żadna osoba z rodziny nie chce podjąć się tego konkretnego zadania, no a ty sam nie znasz się na tym zajęciu aż tak dobrze, by to robić? Jeżeli tak, to poproś o pomoc fachowca położonego najbliżej siebie! Poznań oferuje Tobie dość szeroki Wybór fotografów oraz kamerzystów (albo obu jednocześnie), zajmujących się wszelakiego rodzaju tematyką - od wspomnianych ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po tak naprawdę nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym poruszanym dzisiaj tematem nie będą fotografowie, czy kamerzyści, lecz tak nazywane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ta konkretną usługę oferuje w dość mocno szerokim zakresie równocześnie pod względem samych tematów, jak również pod względem osób, które to oferują nam swoje własne usługi w tym konkretnym względzie.

Pages