fotograf

Piękna pamiątka na całe życie - zdjęcie dzieci

  • Posted on: 5 December 2017
  • By: addmean
świąteczna fotografia dziecka
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chce mieć pamiątkę z tego jak jego pociecha dorastała. Szczególnie mowa o zdjęciach, na których można pokazać to, że każdego dnia dziecko jest całkiem inne. Dzieci, są bardzo wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o fotografie. Ich naturalność, brak chęci imponowania, pozwala na pstryknięcie naprawdę fantastycznych fotografii na pamiątkę.

Zdjęcia z powietrza – nowoczesny sposób na efektowne i intrygujące utrwalenie najcudowniejszych chwil w życiu

  • Posted on: 18 August 2017
  • By: addmean
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Author: energylabsbr
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi mawia, że życie im tak szybko ucieka. Nawet nie mają świadomości, kiedy tydzień czy miesiąc tak prędko im leci. Poprzez tą ulotność życia umyka obywatelom częstokroć sporo ważnych dla nich okoliczności czy też wydarzeń. Na szczęście rozwój techniczny umożliwia utrwalanie ich za pomocą różnorakich sprzętów technologicznych i odtwarzanie w dowolnym momencie.

Fotografia dla tych, którzy dopiero zaczynają tą przygodę

  • Posted on: 28 July 2017
  • By: addmean
obiektyw aparatu fotograficznego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Fotografia towarzyszy człowiekowi stosunkowo długo oraz to, jak niezwykle zmieniła swoje oblicze od momentu jej powstania, wręcz zaskakuje. Na pewno warto jest się przypatrzeć procesom, jakie ją kształtowały i spostrzec, jak wielki wpływ na świat ma do tej pory. Kiedyś zdjęcia robiło się rzadko i na wielkie okazje. Najczęściej rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach i swoim czarno – białym pięknem fascynują do dziś. Fotograf był osobą o specjalnych zdolnościach, ponieważ umiał obsługiwać aparat, którego ustawienia zawsze były manualne, co jasne.

Efekt doskonałości – fotograf z Łodzi zapewnia

  • Posted on: 12 July 2017
  • By: addmean
fotograf
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Każda z par marzy o tym, aby ślub zapamiętano na wieczne czasy. Piękna, warta zapamiętania atmosfera, sami bliscy, przyjaciele i rodzina, smakowite jedzenie… Trudno jest nie pominąć żadnego szczegółu. Od tego są jednak cenieni eksperci, jacy potrafią uwiecznić każdy detal tak istotnej i wzniosłej imprezy, jaką jest ślub i wesele. Podając w google frazę fotograf ślubny łódź, znajdziemy wiele wskazówek, jak i namiary na rozmaitych fachowców.