fotograf

Piękna pamiątka na całe życie - zdjęcie dzieci

 • Posted on: 14 September 2021
 • By: addmean
świąteczna fotografia dziecka
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chciałby posiadać jakąś pamiątkę z tego jak jego dziecko dorastało. Zwłaszcza mowa o zdjęciach, na których możemy pokazać to, że z każdym dniem nasze dziecko jest całkiem inne. Dzieci, są bardzo wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o fotografie. Ich naturalność, brak chęci imponowania, daje możliwość na pstryknięcie naprawdę świetnych fotografii na pamiątkę.

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - specjalista nie tylko na ślub!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
klawiatury
Pomieszkujesz na terenie miasta Poznań? Szukasz fotografa na jakąś uroczystość? Nikt z rodziny wcale nie pragnie podjąć się tego zadania, no a ty sam nie znasz się na tym aż tak dobrze, by to robić? Jeśli tak, to poproś o pomoc specjalistę jak najbliżej siebie! Poznań oferuje Ci dosyć bogaty Wybór fotografów oraz kamerzystów (lub obu jednocześnie), zajmujących się wszelakiego rodzaju tematyką - od ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po tak naprawdę nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym poruszanym dzisiaj tematem nie będą wcale fotografowie, czy kamerzyści, lecz tak zwane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ową usługę oferuje w dosyć szerokim zakresie równocześnie pod względem samych tematów, jak również pod względem osób, które oferują nam swoje usługi w tym konkretnym względzie.

Efekt doskonałości – fotograf z Łodzi zapewnia

 • Posted on: 14 August 2021
 • By: addmean
fotograf
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wszystkie pary marzą o tym, by ślub był pamiętany na wieczne czasy. Niesamowita, warta zapamiętania atmosfera, sami bliscy, przyjaciele i rodzina, smakowite jedzenie… Nie sposób pominąć żadnego detalu. Od tego są jednak doświadczeni specjaliści, którzy potrafią uwiecznić każdy detal tak ważnej i wzniosłej imprezy, którą jest ślub oraz wesele. Wpisując w internetowej wyszukiwarce frazę fotograf ślubny łódź, znajdziemy niemało porad, jak i namiary na konkretnych specjalistów.

Jak rozpocząć fascynującą przygodę z fotografią cyfrową, jak wybrać odpowiedni do swoich oczekiwań sprzęt.

 • Posted on: 12 August 2021
 • By: addmean
fotografia
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Obecnie kupno dobrego aparatu do robienia zdjęć nie jest dużym problemem. Do dyspozycji są albo mocno zaawansowane kompakty, które robią w zasadzie same zdjęcia, jak również lustrzanki cyfrowe, posiadające dużo większe możliwości. Już przeciętna lustrzanka w doświadczonych rękach daje świetnej jakości zdjęcia, jednak należy mieć na uwadze jedną niezwykle ważną rzecz. Kompakty są urządzeniami, jakie porządnie robią zdjęcia z każdej odległości, dzięki zastosowaniu w nich zoomu o dużej wartości dają sobie radę nawet z bardziej oddalonymi obiektami.

Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedniego fotografika na wesele? Mamy na to sposób

 • Posted on: 26 July 2021
 • By: addmean
Pośpiesznymi susami zbliża się ten najważniejszy w życiu moment. Od jakiegoś czasu myślisz wyłącznie o nim, odliczasz dni, dopinasz wszystko na ostatni guzik, coś zmieniasz, ulepszasz, ustalasz. Przeżywasz te wszystkie sprawy z ukochaną osobą. On również biega, ustala, dopina, przejmuje się. Ten czas na pewno wyjątkowo Was do siebie zbliża. A gdy nadejdzie już ten moment, najpiękniejszy w życiu, będziesz chciała mieć pamiątkę, która będzie Ci o nim przypominać przez całe życie. Sprawi to dobry fotograf ślubny.

Niektóre zdarzenia koniecznie trzeba zachować na pięknych fotografiach. Niekiedy więc naprawdę korzystnie wynająć zawodowego fotografa

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
fotograf
W życiu ważne są tylkomomenty, które jesteśmy w stanie uwiecznić na zdjęciach. Te momenty, które możemy wspominać latami wyznaczają rytm naszego życia, układają zdarzenia, przywołują wspomnienia. Wiele zdjęćwykonujemy sami i są to najczęściej żywiołowe „fotki”. zwłaszcza dzisiaj, gdy w każdym telefonie jest aparat, możemy zdjęcia robić cały czas, o każdej porze i wszędzie.

Fotografia dla tych, którzy dopiero zaczynają tą przygodę

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
obiektyw aparatu fotograficznego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Fotografia towarzyszy człowiekowi stosunkowo długo oraz to, jak niezwykle odmieniła swoje oblicze od momentu jej powstania, wręcz zdumiewa. Na pewno warto jest się przypatrzeć procesom, jakie ją kształtowały i zobaczyć, jak wielki wpływ na świat ma dotąd. Kiedyś fotografie robiło się rzadko i na wielkie okazje. Zazwyczaj rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach i swoim czarno – białym pięknem zachwycają do dzisiaj. Fotograf był osobą o specjalnych kompetencjach, ponieważ potrafił obsługiwać aparat, którego ustawienia zawsze były manualne, co jasne.

Pages