film

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne robienie zdjęć z powietrza

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Dron
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny dron 3DR SOLO to silna innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie kapitalnych filmów o idealnej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki dzisiejszemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził ogromne zainteresowanie pośród wielu postaci.

Fotki robione z wysokości

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Zdjęcie z lotu ptaka
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o „cykaniu” fotek to przychodzi nam do głowy fotografia robiona niezłym aparatem przez osobę, która stoi przed nami albo gdzieś niedaleko nas. Ostatnimi czasy myślimy również o fotkach robionych z ręki. Ale pewnym osobom przychodzą na myśl również zdjęcia z powietrza. Fotografie tego rodzaju są robione od długiego czasu przez ekipy filmowe, ale obecnie sporo się pozmieniało.

Nakręć animację promocyjną dla własnej spółki dronem, a z całą pewnością będzie to intrygujące

  • Posted on: 16 September 2017
  • By: addmean
ekrany led
Author: lightwrite
Source: http://www.flickr.com
W zasadzie każda marka już dziś musi przemyśleć swoją strategię marketingową na przyszły rok. Jest to w rzeczy samej sprawa niemal podstawowa, bo dziś dużo osób zwraca uwagę na różnorodne reklamy, więc na pewno będzie to krok w dobrą stronę.


Ważne jest, aby jednak pamiętać, iż dziś respektowane przez kontrahentów są prawdziwie reklamy, w jakich występują ludzie, którzy mają takie same zmartwienia i problemy.