film

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - specjalista nie tylko na ślub!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
klawiatury
Pomieszkujesz na terenie miasta Poznań? Szukasz fotografa na jakąś uroczystość? Nikt z rodziny wcale nie pragnie podjąć się tego zadania, no a ty sam nie znasz się na tym aż tak dobrze, by to robić? Jeśli tak, to poproś o pomoc specjalistę jak najbliżej siebie! Poznań oferuje Ci dosyć bogaty Wybór fotografów oraz kamerzystów (lub obu jednocześnie), zajmujących się wszelakiego rodzaju tematyką - od ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po tak naprawdę nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym poruszanym dzisiaj tematem nie będą wcale fotografowie, czy kamerzyści, lecz tak zwane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ową usługę oferuje w dosyć szerokim zakresie równocześnie pod względem samych tematów, jak również pod względem osób, które oferują nam swoje usługi w tym konkretnym względzie.

Fotki robione z wysokości

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
Zdjęcie z lotu ptaka
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o robieniu zdjęć to przychodzi nam do głowy fotografia robiona dobrym aparatem przez osobę, która stoi na tym samym poziomie gdzieś w naszym pobliżu. Ostatnimi czasy myślimy również o zdjęciach robionych z ręki. Ale pewnym osobom przychodzą na myśl również zdjęcia z powietrza. Fotografie tego typu są robione od długiego czasu przez ekipy filmowe, ale teraz wiele się zmieniło.

Nakręć animację promocyjną dla własnej spółki dronem, a z całą pewnością będzie to intrygujące

 • Posted on: 10 July 2021
 • By: addmean
ekrany led
Author: lightwrite
Source: http://www.flickr.com
W zasadzie każda spółka już dziś powinna przemyśleć swoją strategię marketingową na przyszły rok. Jest to ściśle mówiąc sprawa praktycznie zasadnicza, bo w tej chwili dużo osób zwraca uwagę na przeróżne broszury, więc z pewnością będzie to krok w odpowiednią stronę.


Musisz jednak pomnieć, że dzisiaj respektowane przez klientów są prawdziwie reklamy, gdzie występują ludzie, jacy mają takie same zmartwienia i bolączki.

Kino służy homo sapiens już od dość długiego czasu i chyba nie ma człowieka na naszej planecie, który nie chciałby czasami oglądać filmów

 • Posted on: 10 June 2021
 • By: addmean
innowacje
Author: Verbatim
Source: Verbatim
Oglądanie filmów to fantastyczna zabawa - dla pewnych osób to Forma relaksu, a dla innych praca. Jeszcze inni swoją miłość do kina przekształcają później w pracę, jak Martin Scorsese, który w każdy wieczór oglądał filmy w dzieciństwie, a obecnie jest jednym z najczęściej odznaczanych reżyserów na kuli ziemskiej.

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne robienie zdjęć z powietrza

 • Posted on: 18 May 2021
 • By: addmean
Dron
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nowomodny dron 3DR SOLO to mocna innowacja wśród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie świetnych filmów o wspaniałej jakości z szczególnej perspektywy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził rozległe zaciekawienie wśród wielu ludzi.

Wyjeżdżasz w góry i chcesz zrobić sobie fantastyczną pamiątkę? Kup kamerę sportową

 • Posted on: 26 December 2020
 • By: addmean
wycieczka w góry
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób bardzo lubi otaczać się dużą ilością gadżetów. Najlepiej jeżeli są nowoczesne oraz zapewniają wiele pomocnych funkcji. Tak jest z wciąż to nowszymi modelami smartfonów, a ostatnimi czasy na popularności niesamowicie zyskują drony. Używane są coraz częściej w najróżniejszych branżach, lecz też pojawiają się takie do użytku prywatnego. Co oferuje nam taki produkt, o którym ostatnimi czasy tak wszędzie głośno? Przede wszystkim drony są świetnym narzędziem w pracy filmowca, lub fotografa. Za ich pomocą można zrobić wiele jedynych w swoim rodzaju ujęć.