akcesoria

Co jest najważniejszym gadżetem do kamery sportowej?

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
naprawy
Author: Asus
Source: Asus
Nie jest zagadką to, że kamery sportowe takie jak GoPro podbiły szturmem nasz świat. Przede wszystkim te osoby, które są aktywne oraz pragną wykonywać dynamiczne filmiki ze swych przejażdżek, wyjazdów na rowerze lub górskich wyczynów, czy różnego rodzaju wodnych dyscyplin sportowych, będą zainteresowane zakupem różnych gadżetów.


Aby takie filmy można było uznać za dobre, kamerę trzeba zamontować solidnie tak, aby nie przeszkadzała ona w czasie realizowanej akurat aktywności.

W jaki sposób ochraniać telefon komórkowy przed uszkodzeniem? Przydatne akcesoria, które sprawią, iż nasz telefon komórkowy będzie nam służył jeszcze przez wiele lat.

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
telefon komórkowy
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach najbardziej popularnym rodzajem telefonu jest smartfon. Jeszcze kilkanaście lat temu, nikt z nas nie myślał o tym, iż telefony będą mogły zastępować nam wiele innych urządzeń, które są nam potrzebne. Prawie każdy z nas posiada telefon komórkowy.

Rewelacyjne dodatki do urządzeń markowych

 • Posted on: 17 May 2022
 • By: addmean
Nowe głośniki Sony z dokiem do iPoda
Author: Sony
Source: Sony
Różne akcesoria iPhone 5 dostępne są w sprzedaży zarówno w sklepach stacjonarnych na rynku, jak i w internecie – na stronie www marki to niezwykle korzystne, bo trwałe oferty. Niemało kolorów oraz kształtów do wyboru gwarantuje klientom możliwość wyboru tego perfekcyjnego dodatku. Najwyższa jakość markowych wyrobów jest dla kupujących gwarancją tego, że posłużą one przez długi czas. Nie ma mowy o tym, że przestaną być one trendy, ponieważ wpisują się nie tylko w najnowsze trendy, lecz są wyjątkowo uniwersalne.

Jaki prezent dla sportsmena kupić?

 • Posted on: 5 April 2022
 • By: addmean
akcesoria gopro 4
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Wypatrujesz pomysłu na podarek dla aktywnego pana, który nie wyobraża sobie swojego życia bez treningów? Pamiętaj, że prawdziwy sportsmen bezustannie potrzebuje nowych wyzwań.


Zamiast następnej treningowej koszulki bądź kolejnego bidonu, daj mu zatem możliwość rozwijania sportowych pasji oraz odkrywania następnych sportowych dyscyplin.

Jakie akcesoria do zmywarek będą idealne oraz jakich winniśmy używać, aby zmywarka długi czas nam służyła?

 • Posted on: 11 March 2022
 • By: addmean
Nowy Xperia Tablet S firmy Sony
Author: Sony
Source: Sony
W dzisiejszych dniach mamy bardzo dużo sprzętów, jakie ułatwiają nam nasze powszednie funkcjonowanie. Nie musimy już prać w ręku, bo mamy pralki. Nie musimy już nawet zmywać, bo zmywarka zrobi to za nas.

W jaki sposób skutecznie ochraniać swój telefon przed uszkodzeniem - profesjonalna folia na telefon

 • Posted on: 26 December 2021
 • By: addmean
Biała Nokia Lumia 800
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
Dziś dużo osób posiada smartfony, to znaczy telefony komórkowe z panelem dotykowym. Dzisiaj takie telefony są niezwykle modne i popularne, mają one dużo cennych i wartościowych funkcji przydatnych nie wyłącznie w komunikowaniu się z innymi osobami.

Co warto przemyśleć gdy szukamy odpowiedniego hobby dla siebie? Które pasje cieszą się stale dużą popularnością?

 • Posted on: 8 December 2021
 • By: addmean
lustrzanka
Author: nubobo
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi w poszukiwaniu własnej pasji próbuje różnych rzeczy oraz sprawdza w ten sposób czy będą odpowiednie, a nawet zawładną nami całkowicie. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że pasja to nie tylko coś co lubimy robić, lecz również coś, pod co podporządkowujemy swoje życie. Czyli w ten sposób układamy plan dnia, by móc za wszelką cenę znaleźć trochę czasu właśnie na pasje. Jakiego rodzaju aktywności albo zajęcia mogłyby mieć tendencję do tego, aby wciągnąć nas całkowicie? Jakie cieszą się wielką popularnością?

Pages